Bayram İçin Uzun Yol Planı Olan Varmı?

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
@Saruz26

sana ozelden mesaj attim sanirim. istanbul izmir benimde planlarimin arasinda.

Scudo

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
bayramın 2. gününden itibaren ege akdeniz
dolaylarında her türlü tura uygunum ve yol
arkadaşı arıyorum. önerilerinize açığım.

mistik55

Üye
Tepki
60
MAKARA :
"bayram haftası için 6 gece-7günlük izmir-karaburun-çeşmeden aşağıya doğru artık nereye varırsam bir tur kestirdim, rota belli değil ama sürekli denizi takip edeceğim, tabelalar belirleyecek herşeyi hava durumu önemli değil bu fırsat kaçmaz diyerek yollarda olacağım. Tek olmak yerine grup olmak çok iyi olur"
TUNCER bAYIK :
"Bayram tatilini fırsat bilip bir haftalık bi tur düşünen var mı acaba.Bir senedir çadırımı açmak nasip olmadı.İlk uzun soluklu bir turu sizler gibi tecrübeli arkadaşlarla yapmak istiyorum. Havalar da belli değil ama! Grup olunursa zevkli olur gibi geliyor"

Herkese Merhaba,
bende bayram günlerinde Akçay'dan izmir'e doğru bir haftalık periyotda pedal basmayı düşünüyorum. bayram programım maalesef net olmadığından sizlerle birliktelik diyaloguna şimdilik giremiyorum. ancak tatilimi kendim yönlendirebilecek pozisyonu yakalayabilirsem amacım buradan(Akçaydan) İzmir cıvarına pedallayıp oradan lk hedef olarak çeşmeye varmak. daha sonra alaçatıda bir günlük -eğer hava uygun olursa - sörf molası verip, sahil sahil kuşadası doğru gitmek.
Sonuç olarak fazla aşağılara inmeden daha çok kamp konaklamalı bir tur düşünüyorum.
size de uyuyorsa en azından bir bölümünde beraber olmak hoş olabilir. Ayrıca İzmir ve çevresinde kamp yapabileceğim yerlerle ilgili önerileriniz süper olur. bu bölgede alaçatı dışında daha önceden kamp kurduğum ve şimdi de kurabileceğim başka yer bilmiyorum.

makara

Üye
Tepki
229
İsim
Mustafa Ahmet KARA
Bisiklet
Specialized
@mistik55

Merhabalar,

Bayramda hem aile hem gezi yapacağım için tura başlangıç tarihim son haberlere göre kesin olarak belli değil, ama 8-9-10 Aralık günlerinden biri olacaktır. 7 Aralık pazara kadarda bayramsal sebeplerden dolayı tam olarak belli olamayacaktır. O yüzden başka bir kişiyi ha çıktık ha çıkacaz diye heveslendirmek de istemiyorum. Ama eşlik etmek isteyen olursa gene çok sevinirim. Bu arada cep telefonum (532) 544 16 77 ilgilenen arkadaş olursa 7/24 çekinmeden arayabilir.

mistik55

Üye
Tepki
60
hazırlıkalarım tamam. biraz sonra sözkonusu rotada yollardayım. bir yerinde denk gelme ihtimli var ise aramana sevinirim. tel : 05322269339

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
slm forum
bayram oncesi 3 gece 4 gunluk bir tur ile saruz (süleyman arkadasimiz ile beraber) izmire geldik. turu canakkale asos ayvalik candarli uzerinden yani ege sahil seridinden tamamladik. eger bayram haftasi izmir antalya arasi kıyı seridini düsünen arkadaslar varsa antalyaya devam etmek istiyorum.
ilgilenen arkadaslar icin 0 536 494 44 49
iyi bayramlar.

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
@nikanam
slm nikanam
ozel mesaj atmaya calistim fakat bir sorun var. ilgilenirsen izmir antalya arasinda bir rota belirleyebiliriz. izmir antalya arasini tamamlamak biraz uzun surecegi icin marmaris antalya yada izmir fethiye kismini beraber tamamlamak mumkun.