Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bayram da ayvalık foça çeşme kuşadası

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kayhan1907 tarafından paylaşıldı.

1. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar

bayram tatilinin 3 günü ayvalıktan başlayıp foça çandarlı izmir urla çeşme özdere kuşadası planımız var. 4-5 kişi olduk aksilik çıkmazsa. GPA 1-2 den arkadaşlar olarak biraz dolaşıp sohbet etmek niyetindeyiz gunde 70-80 km kadar yol yapılıp hava durumuna göre çadır pansiyon konaklamalı olacak. Katılmak isteyen tüm dostları ( 20 + yaş) bekleriz

2. mistik55

mistik55 Yeni Üye

Seviye:
    ben de pazar günü başlayıp bir sonraki pazara kadar Akçaydan başlayıp o yollarda pedal basacam.. sanırım son durak kuşadası olacak ve selçuk üzeri dönmeyi düşünüyorum. planım günde 100 km yol almak. ilk gün(pazar günü) becerebilirsem, belki biraz uzun gidip, çadırı foçada açarım herhalde.
    aynı yollardayız, umarım karşılaşırız.
    yolunuz açık olsun.

3. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    teşekkürler umarım karşılaşırız. bu mevsim için 100 km fazla uzun gelir gibi aksam hava erken düşüyor çadır kur falan da zaman istiyor. ben gecen yıl bodruma gıderken o yolu kullanmıstım güzel bir yoldu. umarım sizinde hoşunuza gider.

4. mistik55

mistik55 Yeni Üye

Seviye:
    şimd çıkıyorum.(Akçay'dan) bilinen rota boyunca pedallayacağım. hava kararana kadar. bütün hafta sürecek diye düşünüyorum. siz de çıkarsanız karşılaşma ihtimalimiz var ise mutlu olurum. tel : 0532 226 93 39