Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bayrak Organizasyonu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında mathman tarafından paylaşıldı.

1. mathman

mathman Üye

Seviye:
    Türkiye'nin bütün çevresini dolanacak bir bayrak yarışı organizasyonu yapmak lazım. 100 km aralıklarla bayrak değişimi yapmak lazım. Her il grubu bayrağı alıp bir sonrakine teslim edecek.
    Nisan-Mayıs gibi başlayıp 29 Ekim yada 30 Ağustos gibi özel bir günde tamamlanabilir.

Bu tür bir organizasyon nasıl yapılır ne için yapılabilir fikirlerinizi almak istiyorum.
    Doğu ve Güney doğu anadolu bölgelerinde bu imkanlar olabilirmi bunuda bilmiyorum. Oradan arkadaşlar varsa ne yapılabilir?

2. cemal_007

cemal_007 Kıdemli Üye

Seviye:
    güzel bir düşüncü

mathman bunu beğendi.
  3. Furkan Yavuz

Furkan Yavuz Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Fikir çok hoşuma gitti ilk olarak doğu illerini düşündüm. Elbet bir bisiklet süren çıksa da bunu bilinçli yapacak kişi zor. en kötü ihtimalle forumu takip eden memleketinden başka yerde yaşayan bisikletçiler doğuda bulunabilir. Belediyeler ve valilikler bu işle ilgilenebilir. Bir denemek lazım. Bakarsınız güzel bir gelenek halini alır

mathman ve onurcan tokuş bunu beğendi.
  4. mathman

mathman Üye

Seviye:
    Yorumları bekliyorum tüm arkadaşlardan. Sizden gelen fikirler doğrultusunda bu organizasyonu uygulamaya çalışacağım çünkü.

5. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    red bulun düzenlediği bir yarış vardı ,çıkartma gemisine (askeri)
    bisikletler yerleşti .yarıştılar bu olayı redbul organize etti yanılmıyorsam orda bilal akgülde vardı türkiye mtb de bisiklet şampiyonu...
    mükemmel bir organizasyondu çıkartma gemisinden adalara indiler ......
    çok ağır bi yarış idi...
    evet redbul gibi firmalar ön ayak olabilir redbull yöneticileri ile temasa geçilebilinir kartepede downhill yarışlarındada red bul vardı ve oraya bi gün öncesinden gittik yarışların yapılacağı otelin orayı gezdik...
    bu tür bi organizasyonda sponsör firmalar kendi reklamlarını yaparlar ..
    kaçkar bisiklet yarışlar düzenledi polinezde .....onlarda bu konuda deneyimlidirler...

mathman bunu beğendi.
  6. mathman

mathman Üye

Seviye:
    Kudret abi iyiki varsın. Hemen RedBull'a internet üzerinden yazdım. Yeterli olmazsa başka yollardan yine irtibat kurarım.

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  7. mathman

mathman Üye

Seviye:
    Böyle bir organizasyon olsa kimse destek olmayacak mı?
    Bir site kurucam. Rota bilgileri olacak ve oradan herkes bilgilerini girip nerden nereye kadar bayrağı taşıyacağınızı kaydedebilecek. Taki tam rota dolana kadar kayıtlar alınacak. Karadeniz Ege ve Akdenizde sorun yaşanmayacaktır kanımca. Bu yüzden sadece kıyı şeridini kapsayan bir organizasyonda yapılabilir. Pedalşörlerin sesini duyurabilecek güzel bir organizasyon olabilir.
    Böyle birşeye başladığımda sap gibi kalmak istemiyorum o yüzden bu başlıkta sizden gelecek yorumlar önemli.

8. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

hocam moralini bozma ...
    bu pazar gebze -kartepe -gebze dedik hiç gelen olmadı ...
    daha önce bir günde 270 km bostancı-kartepe bostancı dedik gene gelen olmadı sap gibi ortada kalmadım...
    yukardaki iki parkur oldukça zor bi parkur...
    10 mayısta 2009 kartepeye trenle gidildi ve gelindi...
    5 temmuzda 2009 gene aynı
    2 ağustosda 2009 gene aynı
    26 eylülde 2009 gene aynı...
    10 ocakta 2010 gene aynı...
    yalnız 29 mayısta 2010 da gebzeden bastık iki kişi kartepe zirve dönüş büyük derbent
    30 ağustos 2009 da ise 270 km yi bostancı kartepe bostancı etabını 6 kişi tamamladı..
    gene 14 kasım 2009 da üç kişi zora soyundu gebze kartepe zirve ve büyük derbent...
    senin anlayacağın istanbuldan en zor etap bu kartepede kimse gelmek istemiyor vede haklılar 21 km rampa adamı helak etmekte bir yapan bi daha gitmiyor....
    sonuçta kıssadan hisse bu konuda yanlız değilsin dostum....

9. selcuk yucel

selcuk yucel Kıdemli Üye

Seviye:
    yemin ederim gecen gun bunu dusundum acaba boyle birsey yapsak altindan kalkabilir miyiz diye ki sizden benden once yazmissiniz super olur ya aslinda her ili gezse ve her ilde ki arkadas kendi iline ozel bi yerde foto cekse burda da her ilden fotolari yayinlasak super olur boylece Turkiye nin her yerinde bisikleti seven ve pedallayan insanlarin oldugunu gostermis oluruz ben bu dusuncenizde elimden ne gelirse yaparim saygilar

10. Battalcan

Battalcan Aktif Üye

Seviye:
    Ankara'dan iş saatlerime denk gelmezse ben destek çıkarım:) (mesela haftasonu olsa buraya gelişi süper olur) Eskişehir'den geldim buraya, orada da buna destek çıkacak arkadaşlar olduğunu biliyorum, yeter ki proje tamam densin, günü saati belli olsun bu vatanın evladı bayrağını yolda bırakmaz...

selcuk yucel bunu beğendi.
  11. selcuk yucel

selcuk yucel Kıdemli Üye

Seviye:

kesinlikle her bolgeden 5 kisi bulursak bence bu isi basarabiliriz cok uzun zamandan beri dusunuyorum bunu ben kesinlikle destek olurum her ne konuda olursa olsun organize olup bu isi basarabiliriz bence

12. konstman

konstman Yeni Üye

fikir süper istanbuldan çıkar izmit boluya gider ama ordan öteye adam lazım... mutlak vardır..ama büyük organizasyon ve iyi hesap edilmeli..

13. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Trakya geçişi, Keşan tamamdır, gerisini düşünmeye devam...

14. selcuk yucel

selcuk yucel Kıdemli Üye

Seviye:

gercekten buyuk organizasyon ama kisiler biraz gayret gosterirse bence basarabiliriz boyle bi organizasyonda herkes gorev almak ister bence aslinda her ilden 5 kisi bulabilirsek bence bu isi basarabiliriz kucuk illerde 2-3 kisi ile buyuk illerde de soyledigim gibi 5 kisi bulabilirsek cok guzel bi organizasyon olur tamamlanmasi belki zaman alabilir ama tamamlandiginda cok hos bi organizasyon olabilir

15. selcuk yucel

selcuk yucel Kıdemli Üye

Seviye:

Hakan abi trakya kisminda bi organize olursaniz marmara da ben saglarim her bolgede bir kac arkadas bu iste gorev almak isterse yapabiliriz benim uzun zamandan beri dusundugum birsey ama hayata gecirmek biraz zor ama basarabilirz bence

16. mathman

mathman Üye

Seviye:
    Herkesin nerde nasıl destek olacağını kaydedebileceği bir site hazırlıcam. 1 hafta içinde bir aksilik olmazsa hazırlarım.

17. selcuk yucel

selcuk yucel Kıdemli Üye

Seviye:
    bende size her konuda destek olmak isterim boyle bir projede gorev almak sevindirir beni

mathman bunu beğendi.