Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bayii kron xc 150 için 550 TL dedi??

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mtasdel tarafından paylaşıldı.

1. Mtasdel

Mtasdel Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selam arkadaşlar. Kron xc 150 satan tek bir yer buldum Samsunda adam 1 kuruş aşağıya inmedi. fiyat anormal değil mi sizce de? 500 dese alacaktım. İntetnetten almamı önerir misiniz :) ng 650ye bakacağım heralde...

2. Bülent Kavakkoru

Bülent Kavakkoru Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
  3. fatih selim yakar

fatih selim yakar Kıdemli Üye

Seviye:
    alma sakın ordan kazıklıyor.muadili bir bisiklet bak kronlar öyle ağam şahım bir bisiklet değil.

4. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Mert C. bunu beğendi.
  5. Mtasdel

Mtasdel Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kredi kartı ile alacağım hocam, bu siteye ne kadar güvenilir bilmiyorum

Hocam fazla profesyonel kullanmacağım 10 yıl önce 130 liraya aldığım hasbikeden sonra fazlasıyla yeter diye düşündüm

6. fatih selim yakar

Seviye:
    Arkadaş çok doğru söylüyor bende bundan alacağım bir eksiği yok gibi hemde kilitli maşa

Almışken +100tl daha ver kafan rahat etsin çünkü bu vites olayları falan bana kalırsa çok sıkıntılı

Mert C. bunu beğendi.
  7. Mtasdel

Mtasdel Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    470 aldı arkadaş v fren kirlenmeyen maşa ng 650, xc 150 çok farkı var mıdır. Hocam aslında xc 1000 de alabiliriz ama yazın motosiklet almak istediğim için kıstım biraz

8. fatih selim yakar

Seviye:
    giriş seviyesi olduğu için nerdeyse aynı zaten teknik olarak,sanırım kronda salcano nun.Zaten fren dişli vitesde aynı 2 modeldede.

9. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    xc150 ile ng650 arasındaki en büyük fark üzerindeki stickerler desek yeridir neredeyse...

ancak aradaki 100 lira farkı ekleyip astro 270 alma fikrine katılıyorum. aradaki parçaların piyasa fiyatına göre bu bisikletlerin arasındaki farkın ederi 100 liranın çok üzerinde. 2012 model olduğundan bu fiyatta ve kaçırmamak lazım.

10. Mtasdel

Mtasdel Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aaa bu astro cidden düşünebilirim 670 12 ay taksitli, vitesler de üst seviye.Aile konseriyle görüşelim. :)))

11. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=122378
    şuradan da görebilirsiniz birkaç fotoğrafını. kendi bisikletim diye söylüyorum mükemmel :)
    henüz yolda bırakmadı, sorun çıkarmadı... aradaki farka kesinlikle değer.
    birkaç hafta önce alsaydınız keşke bir de :D 75tl worldpuan da veriyordu, 595tl'ye geliyordu iyice.

bu arada kargo ve kurulum ücreti de yok, park ayağı vs. de yanında geliyor. yani 670tl ver bin üstüne git. kullanıma hazır...

12. Ahmet Can Köksal

Ahmet Can Köksal Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Samsundan alacaksan Mert. Bir kaç yer var uygun fiyata bisiklet alabileceğin istersen. Özelden yerlerini tarif ederim.

13. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    isimleri karıştırdınız sanırım.

14. Mtasdel

Mtasdel Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ahmet can bey özel mesaj yada facebook/muhammetasdelen adresime direkt mesaj atarsanız çok sevinirim.
    Şimdi kendi telefonuma geçtim daha sağlıklı yazabilirim, ilk önce hafta sonu 3+3 km dershaneye gidip gelmek önceliğim (Ailemi ikna etme bahanem, maksat 2 teker sevdası) çünkü toplu taşımadan nefret eder hale geldim. Bunlar başlıca siyasi sebeplerim :) hemen hemen her akşam 15 km yakın sürerim diye düşünüyorum, hepsiburada 12 ay taksit ile bisikleti 55 tl gibi rakama bize ulaştıracak.Şimdi tedirgin olduğum husus, bisikletler ellerinde kaldığı için ucuz ya sıkıntılıysalar? Bisiklet bana demonte geleceği için sadece tekerleri mi demonte olur yoksa vites fren teli de mi? Astro 270 mantıklı duruyor, xcden astroya yöneldim şu an :) yorum yapan arkadaşlara teşekkürler...

15. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sıkıntı yok, 2012 model bisiklet fazlasını bitirmeye çalışıyorlar. ama kargoyu teslim almadan kontrol etmenizde fayda var, yolda darbe alabilir. bir arkadaşın maşası kırık gelmiş mesela, servis tutanak tutmuş değişim için. onun haricinde forumda bayağı alan oldu bu astrolardan.
    2014 bisikletler gelecekken 2012ler tabiki bir şekilde satılmak istenecek, aynı fiyata olsa kim alır 2012leri? ellerinde kalma sebebi üretim fazlası olması.

zaten size bisikleti gönderen salko bisikletin kendisi. salcano'nun deposundan size kargolanıyor. hepsiburada sadece faturayı kesen firma. yani 2013 bisikletler nasıl saklanıyorsa 2012ler de tamamen aynı şartlarda saklanıyor.

çoğu kısmı kurulu oluyor, ön tekerlek-gidon vs. demonte halde oluyor ancak kurulumu servise yaptırmak zorundasınız. yoksa garanti konusunda sıkıntı yaşatabilirler... 10 dakika civarı bir süre alıyor en fazla kurulum işlemi.

bir sorun da renk olarak ne seçerseniz seçin şansınıza çıkıyor, istediği renk kadro alan çok az. çoğu kişiye(ben dahil) farklı geldi.

16. eyupozturk

eyupozturk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Astro güzel, 29" keyifli.. acera mantıklı ama 29" o kadar yaygın değil, lastik bulması zor, bir 26" kadar çeşit ve fiyat bulmak kolay değil. Birde özel orum denen jant seti gerçekten özel, akordunu herkes yapamıyor. 29" engelleri daha kolay aşıyor ama manevradan kaybediyor. Eğer kullanım alanınız daha çok arazi değilde şehir içi olacaksa o zaman 29" mantıklı, fakat bu seferde 2.2 lastikler 29" avantajını alıp götürüyor. Sanırım bu nedenle 2. El 29" ler bayaa uygun.. birde 29" de 27 vitesi düz yolda sonuna kadar zaten kullanamazsınız, en azından yüksek kadans ile sürekli bir tempoda(profesyonel olmadığınız için söylüyorum) tavsiyem 26" veya 28" bisikletler yönünde olacak..

17. Mtasdel

Mtasdel Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Mert bey bilgiler için teşekkür ederim kampanya güzel yeni haberim oldu paraf kredi kartını bekliyorum 1.5 haftadır. Aslında iyi oldu geç geldiği yoksa xc alacaktım. :) 2 km ötede bayi var orası halleder monte işini bir sorayım.

18. Ahmet Can Köksal

Ahmet Can Köksal Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Muhabbet facebooktan mesaj attım bilgin olsun.