Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bayan Şehir bisikleti

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Özgeöztürk tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Özgeöztürk

Özgeöztürk Yeni Üye

Adı:
    Özge
    Merhaba. Kendim için bayan bisikleti alacağım. İnternetten aldım ve sorunlar yaşadım. Bu sebeple yaşadığım şehirde bir bisikletçi buldum. Çamurluk istiyorsam sportif model (salcano city sport, carraro sportive 222) alamayacağımı söyledi. Bu konu hakkında fikrim yok doğru mu bilemiyorum ama modellerin elinde olup olmadığını sordum, yokmuş. Belki de bu yüzdendir. Bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim?
    Sedona 300 lady modelini gösterdi. Marka olarak sanıyorum güzel bir bisiklet. Nakit bin lira, taksitle bin yüz lira yapacak.
    Ben bahsettiğim sportif modelleri daha çok beğeniyorum. Ama bu çamurluk olayıyla kafamı karıştırdı. Sedona'yı mı seçmeliyim? Yardımcı olur musunuz :kötü:

2. Mustafa Kocabaş

Mustafa Kocabaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bahsettiğiniz bisikletleri bilmiyorum ama btwin modellerine bakmanızı tavsiye ederim. Aşağıdaki model tüm aksesuarlarıyla tam bir şehir bisikleti. Dinamolu lambası, çamurluğu, bagajı kendinden var, tavsiye ederim.
    Şehir Bisikletleri - HOPRIDER 300 ŞEHİR BİSİKLETİ
    Biraz daha bayan işi ama düşük donanıma sahip:
    Şehir Bisikletleri - ELOPS 320 ŞEHİR BİSİKLETİ
    Baktığınız modellerle bunları kıyaslayın, donanım ve aksesuara göre karar verin. Aksesuarlar da önemli, toplayınca baya bir para ediyor.

Bisikletçilerden genel olarak uzak durmaya çalışın. İyisi de vardır elbet ama okuduğum şeyler ve kendi tecrübelerim sonucu böyle bir kanıya vardım. Genelde internet fiyatından daha pahalıya satıyorlar. Zaten Btwin marka olarak çok iyi fiyat performans ürünleri üretiyor. Yine de kendiniz fiyatlarını ve donanım-aksesuarlarını kıyaslayın, ona göre karar verin.

Edit: Bayan kadro versiyonu:
    Şehir Bisikletleri - HOPRIDER 300 ŞEHİR BİSİKLETİ

3. Sinan Coşaran

Sinan Coşaran Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    çamurluklu bisikleti tavsiye ederim yaz gelince çıkartabilirsiniz..

4. Özgeöztürk

Özgeöztürk Yeni Üye

Adı:
    Özge
    @Mustafa Kocabaş Cevap için çok teşekkür ederim. Aldığım bisiklet btwin markaydı ama boyuma uygun olmadığı için bisikleti aldığım gibi satmak zorunda kaldım. Denemek için fırsatım da yok. Bu yüzden korkuyorum acaba bacak boyumu ölçerek alsam da bir sıkıntı çıkar mı diye

5. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Yol bisikletine bile çamurluk takılabiliyor. Sportif modele neden takılamıyormuş anlamadım...

6. Özgeöztürk

Özgeöztürk Yeni Üye

Adı:
    Özge
    @Murat B. Sanirim bana elindeki bisikleti satmak icin yapti. Geri dönecegimi söyledim ama kandirildigimi düsündügüm icin internetten arastirma yapmaya karar verdim.
    Burada pek bisikletci yok. Varsa da bayan bisikleti bulmak cok zor.

7. Kuzey Ege

Kuzey Ege Single Speed

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    @Özgeöztürk mosso legarda 1521 ldm adli modele bakabilirsiniz. Kadro boyu olarak 1.60-1.75 arasi boya hitap edecek sekilde tasarlanmis kaliteli kadroya sahip bir bisiklet.
    bisikletcim.com'da 640 tl. Yalniz olur da bu bisikletten alirsaniz lastik ve seleyi degistirmenizi onerecegim cunku cok kotu.
    Camurluk ise sonradan takilabilir bir aparat, cok dert etmeyin, sirfcamurlugu var diye o dediginiz modelleri almayin.
    Dedigim mosso bisiklet 12,5 kilo ve oldukca akici bir bisiklet. Tavsiye ederim.

8. navigraph55

navigraph55 Safety first,then BİKE

Adı:
    navigraph55
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    sanırım GIANT VIA 2 WOMAN ŞEHİR VE TUR BİSİKLETİ sizin her türlü keyfi sürmenize yeter .... via2 giant.jpg