Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bayan kadro bulmak ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında shryr tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. shryr

shryr Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Selam arkadaşlar,

Sanırım çoğu bisikletçide olan bir huy bende de var. İnsanlara anlata anlata bitiremiyorum bisikletli yaşamın getirdiklerini :) Bundan sebeptir ki ev arkadaşım ve işteki bir arkadaşıma birer bisiklet aldırdım şu anda çok memnunlar. 30-40 dk trafikte toplu taşımayla gittikleri yolu, 10 dakikada püfür püfür gitmenin keyfini yaşıyorlar :)

Sırada kız arkadaşım ve işteki diğer arkadaşım var :D

Kız arkadaşım için bu hafta sonu decathlon a gittik. Orada rockrider 340 modelini beğendik fakat XS kadrosu bile büyük geldi. Unisex kadro. Bize şu anda lady kadrolu bir bisiklet lazım.

İşteki arkadaşım için de hidrolik frenli bir bisiklet alacağız. Çünkü o ve ev arkadaşımla beraber dağ bayır gezme gibi planlarımız var. İşte burada bir sorun var, arkadaşlarımın bisikletleri hidrolik frenliyken benimki V frenli. Ben bisikletimi 1 sene önce işe gelip gitmek için almıştım. Kadrosunda disk fren yeri yok.

Bugün aklıma, bir tane lady kadro alıp benim bisikletteki bütün parçaları ona aktarıp kendime de ikinci el hd frenli bir bisiklet alma fikri geldi. Ama kadro bulma konusu biraz sıkıntı. Bu salcano bianchi vs. satılan yerlerde sadece kadro satışı oluyor mu? Yoksa sadece ikinci elde mi bulabilirim?

Marka takıntımız yok, hatta ben kendi bisikletimin arkadaşımın ghost' undan daha iyi olduğunu düşünüyorum :) Sadece aluminyum olsun istiyorum kadronun.

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum

2. mfmayliba

mfmayliba Kıdemli Üye

Adı:
    Mustafa Ferruh
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bildiğim kadarıyla yok . Trek bayan bisikletleri var bak istersen.

3. kaskreis

kaskreis Forum Bağımlısı

Adı:
    Ulaş
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bütçeleri varsa canyon markasının çok güzel kadın bisikletleri var.Eğer bütçe az ise carraro'nun bayan modelleri var.

4. Atıl Güven

Atıl Güven Forum Demirbaşı

Adı:
    Atıl Güven
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye: