Batı Karadeniz Bikepacking Turu

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
944
Bisiklet
Focus
Yeni bir bikepacking videosu ile karşınızdayım arkadaşlar. Bu videomuzda Bartın'dan başlayarak batı karadenizde pedallıyoruz. Batı karadenizin sahil hattının zorluğunu hep duyardım orada bisiklete binmiş arkadaşlardan , gerçekten söylendiği kadar zorlu ve yıpratıcı bir coğrafya. Sıcak ile eğimler birleşince ilk günün rotasını tamamlayamadık malesef. Sonrasında yeni bir alternatif oluşturarak eski rotaya bağlanıp diğer günleri tamamladık. Turun ana hedefi olan Horma kanyonu ve çevresindeki yollar muazzam bir deneyim yaşattı bizlere. Umarım videoda sizlerle birazcık olsun paylaşabilmişimdir. Beğendiyseniz kanalıma abone olabilirsiniz , her türlü yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum.

Scudo

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.836
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Şu an açtım izliyorum. Bağışlayın ama keşke "Türkiye" adıyla yükleseydiniz diye yakınmadan edemiyorum.

muratkidiri

Aktif Üye
Tepki
805
İsim
Murat
Bisiklet
Orbea
Video çok başarılı.. Rota, yollar, çekimler, video montajı.. Her ayrıntısıyla sade ve bence çok kaliteli bir video olmuş, emeklerine sağlık... :)
Horma kanyonu kısmı gayet tatmin edici..

five

Part time turcu
Tepki
3.964
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,

Elinize, pedalınıza sağlık. Çok güzel bir tur olmuş. Çekimleriniz ve videonuz da çok güzel. Pedalladığımız ve gezdiğimiz yerleri güzel çekimlerle görmek keyif verici.
(Ben de kanyonu bisikletle geçmeyi düşünmüştüm turdayken ama tur bisikletiyle geçmek zor olabilir diye düşünerek vazgeçmiştim. :) )

Paylaşımınız için teşekkürler.

five

muratkidiri

Aktif Üye
Tepki
805
İsim
Murat
Bisiklet
Orbea
Bu arada geçen hafta Uzak sürüşünde beraber sürmüşüz.. İzmit'ten çok kısa katılıp Umuttepe'den sonra ayrıldığım için muhabbet edememiştik :) umarım diğer sürüşlerde görüşürüz :)

Bisikletsever_

Daimi Üye
Tepki
2.591
İsim
Yasin
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Videonuzu izledim, çok beğendim tebrik ederim. Emeğinize sağlık, pedalınıza kuvvet. Şimdi kanalınıza abone olup altına yorum bırakacağım :)

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
944
Bisiklet
Focus
@Cemal Ç. İlk videoyu o başlıkla yüklemiştim aynı seride devam ediyorum , illa Turkey yazsın diye bir takıntım yok belki sonraki videoda değiştiririm teşekkürler öneriniz için.

@five Aslında biz de yürüyerek geçeriz diye düşünmüştük ama sabah erken saatte kanyona girince neredeyse kimse yoktu ve bisiklete binmek de keyifli olunca büyük kısmını sürerek geçtik. Tur bisikleti ile eğilip geçmek gereken yerde sorun olabilirdi belki.

@muratkidiri Evet daha önceki uzaklarda da sürmüşüzdür birlikte uzaklar artık bayağı kalabalık herkesle tanışmak zor olabiliyor ,sizi takip ediyorum Strava'dan , gittiğiniz rotaları çok beğeniyorum. Özellikle geçen aylarda yaptığınız Bolu civarlarında olan rotayı çok beğenmiştim. Görüşmek üzere :)

a.erkan

Forum Demirbaşı
Tepki
791
İsim
Erkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hormaya bisikletle izin vereceklerini sanmıyordum. Kimse yokken yapılınca güzel olmuş
Sizin özelinizde genel bir şey sormak istiyorum. Başlık İngilizceyse içerik niye Türkçe? İçerik Türkçeyse başlık niye İngilizce?

• Beğen
Tepkiler: akgulcemal

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
944
Bisiklet
Focus
@a.erkan Aslında girişte bize sorun çıkarırlar diye bir düşünce vardı kafamda ama girişteki arkadaş bisikletler yokmuş gibi davrandı bize hiç sorun olmadı. Tamamen Türkçe ile kısıtlı kalmak istemememden kaynaklanıyor. Önceki videoma ingilizce altyazı eklemiştim buna da eklerim diye düşünüyorum.

eyupozturk

Roadie
Tepki
316
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
harika sürüş, şahane video.. üstelik yol bisikletleri ve minimum eşya ile.. muhteşem, içim kıpırdadı🙌

• Beğen
Tepkiler: akgulcemal

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
944
Bisiklet
Focus
Bir ay içerisinde tekrardan bu coğrafyada bisiklete binmenin planlarını yaptığım bu günlerde geçtiğimiz sene yapmış olduğum turun fotoğraflarına bakmak beni fazlasıyla motive ediyor. Videonun yanında çekmiş olduğum fotoğraflardan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum.
DSCF4083.jpgDSCF4036.jpgDSCF4139.jpgDSCF4092.jpgDSCF4095.jpgDSCF4089.jpgDSCF4205.jpg

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.129
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
cemal yolla mı gravelle mi gideceksin?