Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Başlattığım konuyu niye göremiyorum

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında omer yildiz tarafından paylaşıldı.

1. omer yildiz

omer yildiz Forum Demirbaşı

Seviye:
    The Mercedes-benz Bicycle başlığı ile başlattığım konuya ulaşamıyorum. Bunun sebebini öğrenmek istiyorum yetkili arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim. Teşekkürler

gürkan inal ve omer yildiz bunu beğendi.
  2. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    O bölüme Lütfen fotoğrafsız link vererek konu açmayınız aksinde bölüm yöneticisi tarafından kaldırılır.

iyi forumlar dilerim.

3. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba

Bu topik bisikletlerimizin fotoğraflarının olduğu topiktir. Ve burada kendi bisikletlerimizin resimleri yayınlanır. Siz buraya mesaj atıp sadece bisiklet seçiminde olan bisikletinizin konusunun linkini vermişsiniz. Aynı konu ve resimler her istediğiniz topikte yayınlanamaz.
    Onun için Geri dönüşüme kaldırılmıştır. Ve en önemlisi de forum kurallarını okumanız gerekmektedir. Foruma attığınız resim boyutlarına dikkat ediniz.

Forum kuralı
    23-) Forumdaki her türlü resim eklentilerinde site dışından yükleme yapmanız gerekmektedir.Her ne koşulda olursa olsun resim boyutları pixel bazında 800x600 boyunu geçmemelidir.

Her konuyu, yönetimde çalışanların anında görmesi mümkün değildir. Görüldüğü anda düzenleme yapılır ve büyük resimlerinizde kaldırılmaya başlanmıştır.
    Bunlara dikkat ediniz.

İyi forumlar.

4. omer yildiz

omer yildiz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bana söylenen fotoğrafları photopucket.com sitesine kaydedip ordan link ver şeklindeydi bende bunu aynen uyguladım. Bunun dışında o sitedeki fotoğraflarımı nasıl küçültülebileceğim konusunda bilgi aktarırsanız sevinirim iyi forumlar.

gürkan inal, muhsin akar ve omer yildiz bunu beğendi.
  5. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Tabi memnuniyetle.
    Buraya tıklarsanız Tuğrul beyin 1. mesajında verdiği linki direk Pc nize yüklüyorsunuz. Küçük bir programdır ve az yer kaplar.
    Yükledikten sonra fotoğraflarınızı kaç tane olursa olsun istediğiniz ölçüde küçültür. genelde forumlarda 800 x 600 piksele kadar müsade ediliyor. Programı yükledikten sonra ebad olarak 800 x 600 ü seçin ve direk küçültün. Küçülen resimleriniz aynı resim dosyanızın başında resized dosyasında toplanırlar bu resized dosyasındaki resimlerinizi foruma atabilirsiniz.

Kolay gelsin. :)

6. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Birde abi açtığın konunun karşısına bölümün sorumlusna ö.m atarsan daha hızlı yardımcı olurlar.Güzel konularla birlikde olmak dileğiyle..yi forumlar abi..