Başlarken

zozi

Üye
Tepki
1
Street olarak bi bisiklet arıyorum ama arkadaşım bana forumu araştır diyor bende araştırdım ama soruma yanıt bulamadım !!!

İzmir'den olan arkdaşlar varmı ?

Scudo

cedfaruk

Daimi Üye
Tepki
100
Seni anlıyorum arkadaşım o konuda haklısın. Zaten aramada bulamasan cevabı, burda yazmalısın. Öyle bir durumda o kişiyede özellikle bunu anlatırsan eğer birdaha öle bir hata o da yapmaz. Aslında bu sorun sana onu diyen kişinin araştırmadan konuşmasından kaynaklanıyor olabilir. Eğer ki araştırmışsa sana linkide yollarsa daha güzel bir ortam içerisinde forumlaşabiliriz ;)

kamil şahin

Aktif Üye
Tepki
207
valla haklısın bende başlarken çok zorlanmıştım onun için birilerinden mesela iyi bir streetçiden msn iste oradan sorularına yanıt bulman kolay olur bu forumda genelde bütün bu başlangıç bisiklet seçimi tipi konuları kapattıkları için burada aradığın bilgiyi bulman zor olabilir:D kolay gelsin sanada vede aramıza hoş geldin bide 1 konu vardı kişiler ve msn leri ile ilgili eğer bulursam yine mesaj atarım

kamil şahin

Aktif Üye
Tepki
207
taaaaa 8. sayfada bu var belki işine yarar :
(link)
9.sayfada:
(link)
11.sayfada:
(link)

biraz eski sayfalara bakarsan işine yarayacak konular olabilir

100. mesajım:D

zozi

Üye
Tepki
1
Sağolun arkadaşlar gözden kaçmış olabilir çünki baya mesaj var . Bende 8500+ üyeli bir forum sitesinin sahibiyim ve adminlerinde bu konudaki tutumunu anlayabiliyorum.

ancak ben şimdi bu siteyi araştırmasaydım kendime bi tane Evil B alıcaktım .)

Ama buradaki yorumları okuduktan sonra kesinlikle çok daha fazla verip güzel bi bisiklet almak istiyorum. Konuları daha detaylı inceliyeceğim . Cevabını bulamadığım sorunlarda umarım yeniden yardımcı olursunuz.

Saygılarım ZaFeR . . .

• Beğen
Tepkiler: kamil şahin