Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Başlarken

Konu, 'BMX' kısmında zozi tarafından paylaşıldı.

1. zozi

zozi Yeni Üye

Street olarak bi bisiklet arıyorum ama arkadaşım bana forumu araştır diyor bende araştırdım ama soruma yanıt bulamadım !!!

İzmir'den olan arkdaşlar varmı ?

2. cedfaruk

cedfaruk Kıdemli Üye

Seviye:
    Seni anlıyorum arkadaşım o konuda haklısın. Zaten aramada bulamasan cevabı, burda yazmalısın. Öyle bir durumda o kişiyede özellikle bunu anlatırsan eğer birdaha öle bir hata o da yapmaz. Aslında bu sorun sana onu diyen kişinin araştırmadan konuşmasından kaynaklanıyor olabilir. Eğer ki araştırmışsa sana linkide yollarsa daha güzel bir ortam içerisinde forumlaşabiliriz ;)

3. kamil şahin

kamil şahin Aktif Üye

Seviye:
    valla haklısın bende başlarken çok zorlanmıştım onun için birilerinden mesela iyi bir streetçiden msn iste oradan sorularına yanıt bulman kolay olur bu forumda genelde bütün bu başlangıç bisiklet seçimi tipi konuları kapattıkları için burada aradığın bilgiyi bulman zor olabilir:D kolay gelsin sanada vede aramıza hoş geldin bide 1 konu vardı kişiler ve msn leri ile ilgili eğer bulursam yine mesaj atarım

eski dost ve uğur göksu bunu beğendi.
  4. kamil şahin

kamil şahin Aktif Üye

Seviye:
    Sinto, eski dost ve uğur göksu bunu beğendi.
  5. zozi

zozi Yeni Üye

Sağolun arkadaşlar gözden kaçmış olabilir çünki baya mesaj var . Bende 8500+ üyeli bir forum sitesinin sahibiyim ve adminlerinde bu konudaki tutumunu anlayabiliyorum.

ancak ben şimdi bu siteyi araştırmasaydım kendime bi tane Evil B alıcaktım .)

Ama buradaki yorumları okuduktan sonra kesinlikle çok daha fazla verip güzel bi bisiklet almak istiyorum. Konuları daha detaylı inceliyeceğim . Cevabını bulamadığım sorunlarda umarım yeniden yardımcı olursunuz.

Saygılarım ZaFeR . . .

kamil şahin bunu beğendi.