Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Başlangiç

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında cambaz24 tarafından paylaşıldı.

1. cambaz24

cambaz24 Aktif Üye

Seviye:
    Selam Arkadaşlar. Size Yaptigim Ilk Gezimi Anlatmak Istiyorum.önümde 10 Km Lik Bir Yokuş Vardi. Ilk Gezim Oldugu Için Biraz Tereddüt Ettim Ama Kendime Ve Bisikletime Güvendim. Yola çiktigimda Saatim 13:00 Idi. Gerçekten De Yorucu Bir Yokuş Beni Bekliyordu. Yapmak Istediğim Dag Yamacindaki Mesire Alanina Ulaşmakti. Ve Başardim.vardıgımda saat 16:00 idi. Ilk Turuma,Gidiş Dönüş 20 Km Lik Bir Geziyle Başladim Ve şimdiki Istegim şehir Içi ve şehirler arası Gezilerle Yoluma Devam Etmek. Sevgilerimle.... "Burak ÜNLÜ-Erzincan"

Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  2. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    SEVGİLİ BURAK İLK GEZİN GERÇEKTEN HEYACAN VERİCİ. İZİNLERİMİZ UYUŞMADIĞI İÇİN BİRLİKTE GEZİ YAPAMIYORUZ. İLK FIRSATTA SENİNLE ŞÖYLE BİR UZUN SOLUKLU GEZİ YAPALIM.
    ARKADAŞLARA HEP ERZİNCAN'DA TEK OLDUĞUMDAN BAHSEDİYODUM. SENİ ARAMIZDA GÖRMEK ÇOK GÜZEL. GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE.. AYAKLARINA KUVVET.
    SEVGİLER...

cambaz24 bunu beğendi.
  3. Özcan

Özcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Süper bir hikaye, gerçekten kısa, öz ve beğeni toplayacak bir anlatım. Bu konu üzerinde biraz çalışmakta fayda var ama. Bir dahaki geziden resim isteriz. Erzincan'ı bol olsun..

4. cambaz24

cambaz24 Aktif Üye

Seviye:
    Evet güzel resimlerle süslemek isterdim ama daha amatörüm bu konuda. en yakIn zamanda sevgili "dogaci24" ile yapacagımız geziden bi kaç resimler sergileyecez.