Başlangıç bisikleti

Hasan33

Üye
Tepki
14
İsim
Hasan Y.
Bisiklet
Bianchi
Selam, benim bir sorum vardı. Başlangıç bisikleti olarak yarış bisikleti almak ne kadar mantıklı olur. Hibrid bisikletle başlayıp daha sonra mı yarış bisikletine geçeyim ? Yoksa direkt olarak yarış bisikleti ile başlasam sorun olur mu benim için?

Scudo

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
Kendine güven sorunun yoksa istediğinle başlayabilirsin. Zira motosiklete başlamak içinde yok scooter kullan diyen oluyor ama 1000cc racing ilede başlanabiliyor. Sen zaten zevkini sürmek, keyifle binmek için bisiklet alacaksın. Bütçene uyuyorsa istediğini al ve pedallamaya başla..

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
Yol bisikleti ama hangisi? Bence once buna karar vermek lazim. ben yol bisikleti kullanmıyorum. butcenize kullanacaginiz yolun egimine yasiniza performansiniza gore tavsiyeler degisebilir. Tahminim sram apex baslangic cin zor olup sizi bu isten sogutabilir. moralinizi bozabilir. ilk baslayan icin agirlik kadar disli oranlari da onemidir diye düşünüyorum yani.

• Beğen
Tepkiler: Hasan33

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@enqinHLC
Scooterla başlamak gereksiz bencede ama motora en iyi başlangıç 150-250cc commuter dir.
Bisiklette istediğinizle başlayabilirsiniz bir sorun olmaz.

• Beğen

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
oyle bir tercih olmali ki 2-3 sene gidebilmeli. butceye gore en uygun bisiklet olmali. belki en az sora setli olmali. neyse yazdiklarim afaki. neyse silmeyeyim bari. bilen birileri mudahil olur belki.

• Beğen

Canince

Daimi Üye
Tepki
450
Bisiklet
Kron
Set önerisinden ziyade aldığınız bisikletin arkasında duran bir marka tercihi her zaman doğru karardır unutmayalım...