Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Başlangıç Bisiklet Seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında gökay- tarafından paylaşıldı.

1. gökay-

gökay- Yeni Üye

Merhaba foruma yeni üye oldum. İzmirde yaşıyorum izmir-kuş cenneti 33 km yolda bisiklete binmek istiyorum. max 800 lira yol bisikleti almayı düşünüyorum. Bisikleti arazide kullanmayı planlamıyorum, boyum 1.80 kilom 86. 700-800 civarında bianchi nero ve trek in bir modelini görüp beğendim, önerilerinizi bekliyorum. ilerde daha uzun yollarda da kullanırım.teşekkürler

2. SedatT

SedatT Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Yarış bisikletlerine yol bisikleti deniliyor.Sizin düşündüğünüz ise;Şehir-tur bisikleti tarzı olmalı...Bianchi nero da bu tarz bir bisiklet...Trek FX 7.1 ve Scott Sportster P55 veya P5'e de bakabilirsiniz...

gökay- bunu beğendi.
  3. gökay-

gökay- Yeni Üye

Bianchi nero ve Trek fx7.1 arasında kaldım, nero 740 trek ise 800 civarında. Bianchi nin fiyatı daha uygun gelir bana. Nero'yu mu seçeyim yoksa bütçeyi biraz zorlayıp Trek fx 7.1 mi alayım? Forumda genelde bianchi nin tercih edilmediğini gördüm, sizce hangisini almalıyım, teknik özelliklerde hangisi daha iyidir?

4. SedatT

SedatT Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bianchi Nero

Trek FX 7.1

Scott P5

..Bianchi nero ile Trek FX 7.1 arasındaki farklar:Bianchi nero 24 vites ve ön maşası var..Trek 7.1'de ise düz maşa var ve 21 vites...Kadro olarak ise Scott ve Trek daha iyidir..Fiyatları birbirine çok yakın bu üç bisikletten ben Scott sportster P5'i tercih ederdim.

5. gökay-

gökay- Yeni Üye

Scott Sportster leri pek beğenmedim, bianchi nero ve trek fx 7.1 arasında kaldım Trek alırım büyük ihtimalle. Fiyatları da birbirine çok yakın.