Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Basketbol Sevdalıları İçin Fırsat

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Yusuf Z. Şipal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Malzeme fazlalığından dolayı kullanamadığım bazı ekipmanlarımı satıyorum.
    Nike Air Flight 89. Topukta ve ayağın ön bölümünde air ünitesi mevcuttur. Performans amaçlı bir basketbol ayakkabısıdır ve günlük kullanımda da kot pantolonun altında şık durur. Hatta yeni nesil çoğunlukla bu amaçla alıyor. Oldukça az kullanılmıştır. Tabanından da görüldüğü gibi yıpranma- deformasyon vb kesinlikle yoktur. Ayakkabının bayii satış fiyatı 200 TL civarında olup ben kullanmadığım için oldukça uygun bir fiyata veriyorum. Sadece 70 TL. dir. Ayakkabı US size ile 9.5 numaradır. Yani 43.5 gibi birşeye tekabül eder. İç astarı 27.5 cm. dir. Kargo alıcıya ait olup iadesi mümkün değildir. Deneyim, ayağıma olmadı geri göndereyim vb işler için zamanım yok.
    Nike Air Kobe VII. Bu bir signature serisi performans basketbol ayakkabısıdır. Kobe Bryant imzası ile üretilmiş bir modeldir. Ölçüleri yukarıdaki ayakkabı ile aynıdır. (Bulabilirseniz) bayii fiyatı 247 TL idi. Dolar da 2.50 civarıydı o zamanlar. Hiçbir kusuru bulunmamaktadır. Muhtemelen 3- 4 maça çıkılmıştır. Daha fazla kullanmadım. Satış koşulları yukarıdaki ile aynıdır. Fiyatı 80 TL dir.
    Nike Air Jordan III
    Retro bir modeldir. Muhtemelen 7 yıl kadar önce aldım. Depodan tesadüfen bulmuştuk o zaman. Alınış tarihi eski olmasına rağmen fazlalığı nedeniyle çok kullanmadım. Normalde koleksiyon ürünüdür. Aldığımda eski ve depoda kalmış bir ürün olduğu için tabandaki kırmızı boyaların rengi solmuştu. Ben buraları oje ile boyamak gafletinde bulundum. Sonra doğru koşullarda muhafaza etmeyi beceremediğim için ojeler kuruyup alttaki boyayla beraber soyulmaya başladı. Herneyse, bu da 40 TL dir. Olur da diğer ayakkabılardan biri ile alınırsa toplam tutarda pazarlık olabilir.
    Wilson NCAA Replika Basketbol Topu. Elimde farklı model toplar da mevcut. En son bunu almıştım. İki defa salon görmüştür. Fiyatı 50 TL. dir. Suni deri ve kompozit malzemedir. 8 panelli olup kavraması ve kontrolü kolay bir toptur.
    Bu da benim Paki. İlla çıkacak fotolarda :)

İlan günceldir.

2. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhabalar Yusuf hocam :) Kobe'deki o bileği saran kısımlar çıkarılabiliyor mu?

3. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Denizcim merhaba. Ayakkabinin tabanina entegredir. Tabanla beraber cikar ve tabandan ayrilabilir. Boylece diger parcasini da kullanabiliyorsun.
    Bu ayakkabi satildi bu arada. Digerleri icin ilan guncel. Hatta fiyatlarinda %10 daha iskonto yapayim bu vesileyle.

4. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Tüh ya, güzeldi Kobe. Geç kaldık. Peki selamlar hocam :)

5. Yusuf Z. Şipal

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Wilson top, air flight 89 ve air jordan icin ilan gunceldir.

Gunceldir. Kalf kasi guclu bisikletciler basket de oynar :)

Gunceldir. Günceldir.

Acaip bir indirim yapıyorum.
    Air Flight 89: 55 TL,
    Air Jordan: 30 TL,
    Wilson Top: 40 TL.
    Hepsi birden 100 TL (kargo ekonomik: 7 TL)

Satılmıştır, teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.