Basketbol Play Off serisi...

Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
efesin guardı eksik sezonbası aldıkalrı nı yoladılar sonra bir tane daha aldılar onuda gönderdiler bu birazda biizm sansımız gibi geliyor bana cüneyt yetmiyor efese guard pozisyonunda.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ve sampiyon fenerbahçe ülker oldu efespilseni 4 0 lık net bir skorla geçerek büyük bir özleme son verdi. hepsinede sonsuz teşekkürler.

şimdi keyfim yerine geldi iştee selim.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
çok teşekkürler evet kimsenin bir söz söyleyemiyecegi akan terin son damlasına kadar hak edilmiş bir sampiyonluk oldu.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Süper takım tebrikler, fenere yakıştı bu şampiyonluk. Gerçekten hakettiler helal olsun diyorum .
Tüm fenbahçelileri de tebrik ederim , çok süper taraftarlarınız var .

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Fenerbahceli arkadaşları tebrik ediyorum.Çok güzel bir takım kurdular bu sene hakkettikleri bir şampiyonluk olduğunu düşüyorum...Darısı başımıza

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Ben de bir Fenerbahçeli olarak çok sevindim.Tebrik eden herkeze teşekkürler.(sanki maçlarda oynamış gibi oldum ama neyse)

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Fenerbahçe Ülkeri destekleyen taraftarların büyük çoğunluğu futbol taraftarıydı. Her ne kadar taşkınlık çıkmadıysa da çok vasat bir basketbol seyircisi profili vardı. Runje diye tempo tutan insanlar yani :)

Ne olursa olsun şampiyon Fenerbahçe, İbo 100. sayıyı atacaktı ama yetişemedi. Ayrıca Damir Mrsic harika oynadı. Solomon çok şımarık davranışlar sergiledi. Daha verimli bi guard olsaydı keşke...

Şampiyonu kutlarım...

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@hammurabi

valla bizim zamanımızda farklıydı nebileyim sankim dahmı sportmendi bilemiyorum , en azın dan oturarak seyrediyordu.

Benim favori adamım Mrsic zaten. Solomon aslında Cobe ayaklarını bıraksa çok daha verimli olacak, yetenekli ama işte kapasitesinin farkında değil çok feci yüksek zannediyor halbuki sadece bize göre yüksek :D

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
hasan abi solomonun neler yapacagı ortadaya çok iyi oynayıp takımnı sampiyonda yapar yada çok kötü oynayıp liğde düşürür cinsden bir oyuncu.efesde oynadıgı süre içindede aynı idi solomon efesin euro ligde panatinaykosla oynaıdgı bir maçı unutamıyorum gerçekden son anlarda sorumlugu eline alıp maçı kazanma noktasına getirmişti ama beceremedi.

hasan abi daha iyisi gelene kadar en iyisi bu . bakalım baskan edefde durmak yok dedi ama seneye nasıl bir kadro kurulacak türk oyuncular kalır gibime geliyor ama yabancılarla nasıl bir yol cizilecek bakıp görecegiz artık.

insanlar futbol takımlarının formalarını giyip gitmeseler çok güzel olacak .pota arkasındaki gruplara gelince söylenecek söz yok saraçoglundan çıkıp ipekciye gelmişler adamlarr.
ama bu futbol takımı olan tüm kluplerde aynı mühim olan bir olayın çıkmayısıdır bu finali fenerbahçe beşiktaş yada galatasaray ile oynasaydı olacak olayları düşünemiyorum bile.