Başka sporla ilgilenen var mı?

Scudo

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
kick box'a yeni başladım henüz 2. haftam..

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
hayırlı olsun fatih.Kick bozu önceden(6 ay boyunca) yapmıs biri olarak tavsiye ederim:)

hız

Forum Bağımlısı
Tepki
1.985
1988.den beri,lisanslı olarak bisiklete biniyorum,bir çok ödülüm var,aynı zamanda bisiklet antrenörüyüm..
eskiden basketbolda oynardım,lisede,
masörüm,
dalgıcım,
yüzme,
satranç,
bilardo,
motorcuyum,
masa tenisi,vs
kısaca,uçkağıtı olmayan sporları yaparım
sporla salıkca kalın,benim gibi..:D
sevgiler

çağatay

Üye
Tepki
3
yüzücüyüm kaşlar ters çalıştığı için çok sevsemde malesef bisiklete binemiyorum

mielikki

Üye
Tepki
0
bir zamanlar rekortmen,milli yüzücü(içimde o psikopatça antreman programlarına uyma şevki kalmamıştı,çok sevdiğim halde antreman yapmak işkence olmuştu ben de mayısta jübilemi Atina-Akropolis Turnuvası'nda yaparak bıraktım..artık sevdiğim için yüzüyorum oleeey:D)
yelken

bir de amatörce yaptıklarım;
windsurf(yeni yeni ısınmaya başladım)
karting
koşu vs

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mielikki

triathlon yapsana. yüzmen çok iyi,, koşuyormuşsunda e bisiklet forumda olduğuna göre bisiklete de ilgin var gayet güzel olur...

ali_gülcan

Daimi Üye
Tepki
58
2 yıl eskrim sporuyla uğraştım 1yıl koşu sonra antalyaya taşındık ve bisiklet aldım sonra bisiklet yarışçısı oldum(4.sezon) ve 1 yılda günlük ortalama 70km pedal çeviren biri oldum.bisiklet sporu için çok fedakarlık gösterdiğim hayatımın ayrılmaz parçası oldu.

necod

Daimi Üye
Tepki
180
bisiklet dışındada sporla ilgilenen arkadalşları görmek ne kadar memnuniyet verici artık herkes spor ve egzersiz yapmanın vucut icin ne kadar faydalı olduğunu bilincinde iyi yoldayız herkese bol pedallı ve sporlu günler dilerim
hoşcakalın

Afe4

Üye
Tepki
30
Onbes yildan beri ABD'de yasiyorum ve son 6 yildan beri yol bisikleti,son uc yildan beride yas gruplarinda yarisarak triatlon yapiyorum.
Su an Triatlonun olu sezonu oldugu icin Aralik ve Ocak aylarindaki iki tane yari-maratona hazirlaniyorum.
Turkiye'deki yillarimda profesyonel olarak voleybol oynadim.

fatih__66

Aktif Üye
Tepki
24
bn kickboks yapıyorum ama bisiklet kullanmam bacaklarımın acılmasını engelliyor.ama bn yinede bisikletten vazgecemiyorum

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
bakalim :) kendimi bildim bileli yuzuyorum, 11 sene tenis oynadim, 89 senesinde jubilemi yapip biraktim :D 90 senesinden beri yelken yapiyorum, ilk 3 sene tech dinghy ve laser'de, daha sonrasinda buyuk teknelerde :) ve yurumeye basladigim andan (hatta belki daha evvelinden) beri de bisiklete biniyorum.. Benimkiler bu kadar

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
Bisikletin dışında; Paraşüt, Havalı Silah Atıcılık, Masa Tenisi, Amatör olarak kaya tırmanışı ( aletli ), son zamanlarda da Oryantiring'e merak saldım...