Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Başka bir MTB forum sitesi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında bisikletci tarafından paylaşıldı.

1. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Herzaman severek girdigim bi site vardı .. Bu aralar tekrar girip yazılan yazıları yorumları falan okuayayım dedim .. İnanamadım yaa ; yönetici olucak arkadas önüne geleni azarlıyor yok turkce yaz yok ingilizce düzgün olsun bari , hep muhalefet , birisi bisey yazıyor " ya allah için bi arastır forumu " , yok o W yu yazma , bunun okunusu böle öle deil allam yaa sinir oldum ...vs bunun gibi seyler yazmıs bu 237 nolu arkadas . sanırım sitenin kurucusu gibi bisey .

Niye yazdınız derseniz ne bilim içim sıkıldı o mesajları okudukca , dahada zaten öyle ukalaca bir siteye girmem olanaksız. Cogunuz tahmin ediyorsunuzdur o siteyi .Cok ukalaca yaklasımlar bilmişlik taslamalar ..

İyiki bisikletforum var yaa .. Degerini bilmek lazım ...

2. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Bence doğru bir karar olmamış sizinkisi. Örneğin ben burada sevdiğim Tuğrul abiye bir gün kıl olsam yine girerim bu foruma,ya da birine yanlışı olsa. Önemli olan kişi ya da kişiler değil. Paylaşımın geneli. 3 bisiklet forumunda üyeliğim var: bisikletforum, mtbtr, pedalsesi. Bisikletforum ve mtbtr'de oldukça yararlı siteler özellikle. Pedalsesi ise teknik konulardan uzak ama diğer başka güzel işleri yapmaya uğraşan bir site gözümde. Ayrıca bisiklet forumlarının diğer forumlarda bir farkı var, buradaki aktif üyeler haftada 1-2 gün birbirini görüyorlar, yakın yerlerde oturanlar.

Eleştircekseniz bence neyi eleştirin kimlere karşı çıkın biliyor musunuz? Bilmem ne sevenler derneği diye kurulan çeşitli spor branşlarına ait derneklere. Kapılarında da yazar üye olmayan giremez. İçerde spor adına ne yapılır? Muamma. Her şey şekil için, ortam için, içerde insanlar okey oynasın, tavla oynasın. Kahvelerin yeni adı bilmem ne sevenler derneği oldu artık.

t-genc bunu beğendi.
  3. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Yok selim kardesim , O sitede bana karsı yapılan bir haksızlık yada yanlışlık olmadı .. Arama linkinden bir kac sey yazdım teker teker baska sayfada ac diyerek tam 12 sayfa actım .. Abartmıyorum bunların 9 unda bu arkadas baska arkadaslara ne biliim yaa benim hic hosuma gitmeyen tarzda seyler yazmıs. Sonucta kimse oraya girmek zorunda diil . Hakan abiylede kavgalı tartısmalı bir yazı gördüm . Ne biliim cidden cok sinir oldum ..

Bu kıl olma meselesi degil , bu arkadas tek kişiye yapmıor genel kavram olarak yaklasımı cok ters. Normal guzel yazılarıda var eskiden cok sık girerdim , hatta üye numaram 640 lı bisey. yazılarımda vardı zmanında. ama su ara bi arayım dedim aramaz olaydım ..

Son yazdıgın paragrafa katılıyorum .. Spor işi keyfiyete döndü ..

Dün bir arkadasım askere gitmeden önce bi klüpte bisiklete biniyormus . ismini vermek istemiyorum hem arkadasımın hemde klübün .. Bizimki yarısırken klübün bası oturmus ayak ayak üstüne atmıs sigara içior , bizimki onunden gecerken hadi olum yürü bee bas bas bas vs. gibi seyler söylüyomus sanki at yarısında beygir kosuyor allam yaaa nesee cok yazdım gene :):)

4. t-genc

t-genc Forum Bağımlısı

Seviye:
    katılıyorum.çok güzel bir açıklama

5. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Doğru bir tespitte bulunmuş Bisikletçi kardeş, sen forum kuracaksın sonra milleti çocuk gibi azarlayacaksın, yeri gelecek taciz edeceksin laf sokacaksın, bu yüzden de orda kimse kalmadı... Ve yine dediğin gibi İyiki bisiklet forum var kıymetini bilelim ;)

t-genc bunu beğendi.
  6. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar başka forumlar bizi ilgilendirmez.
    Aslında Türk Bisikletçiliği için ilgilendirmesi lazım,ama maalesef bazı durumlardan dolayı ilgilendirmiyor.
    Bu konu hakkında fazla yorum yapmayalım.

Kimseyi gücendirmememiz lazım.

Selamlar.

7. Tolga Gürgün

Tolga Gürgün Onursal Üye

Seviye:

Selam,

Tespite bende katılıyorum.

Saygılarımla,
    Tolga Gürgün

8. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    ya şu forumun ismini verin allah aşkına merak ettim bana özelden atabilirmisin bisikletçi kardeş

9. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    eywallah attım giant kardesim ...
    Haklısın tugrul abi ama okuyunca tuhaf oldum ben utandım gucendim yaa ..
    Forever bisikletforum :rolleyes: :in:

10. dawson_46

dawson_46 Forum Bağımlısı

Seviye:
    bisikletci bende isterim adresi girmessem çatlarım valla (merak ettigimiz şeyde azar :D :D :D :D :D )

banada yollamayı unutma adresi dostum

11. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    bende istiyorum adresi.

12. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaslar yanlıs anlasılmak istemem siteyi kesinlikle kötülemiorum sadece gördğüm üyelere karsı biraz saygısızca ve küçük görerek davranılmasıdır . Hakan abininde dedigi gibi küçük cocuklar gibi azarlanan üyeler var .. nesee :)
    forever bisikletforum diyerek hayatımıza devam edelim :)

dawson_46 bunu beğendi.
  13. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Siteyi ve forumu tahmin edebiliyorum ama yönetici şahıs herdefasında gerekli cevabı vermişti.Orası kendi kurdukları bir site isteyen girer isteyen girmez.Kimse zorlanmıyor o siteye girerken.O sitede Türkçe kurallarına özen gösteriliyor olabilir.Her sitenin kendine özgü kuralları vardır.Riayet edersiniz veya etmezsiniz kendi seçiminizdir.Siz de kendi seçiminizi yapmışsınız ve artık girmeme kararı almışsınız.Ve o sitenin şimdi oldukça yüksek rakamlarda kullanıcı sayısı var.Demekki girilebilir ve kuralları saçma olmayan bir siteki bu kadar çok kullanıcısı var.

14. Sercan

Sercan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bahsettiğiniz sitede Türkçe'nin doğru kullanımına, saçma sapan ''geliom, gidiom, walla'' gibi kullanımların olmamasına özen gösteriliyor ve haklılar da bu konuda. Onun dışında kimse kimseyi azarlamıyor. Türkçe'yi doğru kullanıp, düzgün bir noktalama uyumu olan yazı yazdığınız zaman azar işitmezsiniz. Kimsenin forumun seviyesini düşürmeye hakkı yok bence. Ben çok karşıyım Türkçe'yi doğru kullanmayanlara. Adam bir mesaj yazıyor, çözmek için on defa okumak gerekiyor, ne virgül, ne nokta var mesajda... Lütfen biraz daha özen gösterelim yazılarımıza.

15. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    Bisikletin sevilmesi, yaygınlaşması adına olan her çaba için teşekkürlerimizi esirgeyemeyiz. İlgili forumdan çok faydalandım teşekkürler. Herhengi bir forumda neler olduğuda ilgililerini bağlar diye düşünüyorum. Bahsi geçen foruma ikisenedirde üyeyim ne yalan söyleyeyim bazen azarlanırım diye korkup yazmadığım olmuştur. Bazende sevgili sercanın da dediği gibi üyelerde abartıyor tabiki ama türkçesi en güzel forumlardan biri bisikletforum üstelik kimsenin uyarısıda olmadan. Hakanbeyin tartışmasında hakanbey bence haklıydı laf aramızda

16. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Evet tahmin ettiğin site Enes.. Sana karsıda yapılmıs bi hareket vardı seni sevdiğimden birazda sana yazan arkadasa kızdım özelden ne oldugunu sana yazarım kardes ;)

17. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    her sitenin kurallarına saygı duymak lazım ama kimse kimseyi azarlamaya hakkı yoktur bence bisikletforum varken başka bisiklet sitelerine ihtiyaçımız yok derim bisikletci kardeş şu siteyi banada özelden atarsan memnun olurum bilmeye hakkımız var sanırım kimin ne olduğu bakımından

18. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Katılmıyorum. *****de BisikletForum kadar iyi bir kaynakça. Böyle bir şeyi ******'de birisi de dese, ona da karşı çıkardım. Keşke böyle bir söz söylemeseydiniz. Pek hoş kaçmadı.

Ayrıca bu kişi kimse bana biri söyliycekse özel mesaj yoluyla söylemesin, direk buraya yazsın. Hani bir söz vardır ya: "Ya gıdaklama ya yumurtla..." diye. Arkadaşlar herkes eteğindeki taşları yumurtlasın. Kim kimi dolandırmış, kim kime terbiyesizlik etmiş isim vererek yazalım, detaylandırarak. Madem okadar bizi ilgilendiriyor. Onun dışında "Yumurtam sıcak demeye gerek yok..."

Muhabbet ve sevgiyle kalın...

dawson_46 bunu beğendi.
  19. dawson_46

dawson_46 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sonunda sitenin adını söylediniz bravooooo:boese157: :boese157: :boese157:

Selim Çam bunu beğendi.
  20. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Site adı tarafımca gizlenmiştir.Lütfen sitenin adını vermeyelim.