Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Başka bir aksesuar gerekir mi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında xxxxxxxxxxxxxxxx tarafından paylaşıldı.

1. xxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxx Forum Bağımlısı

Seviye:

Kron XC 500 HD 26" 18" aldım. Aksesuarları yurtdışından sipariş verdim(Ebay, Amazon, Aliexpress). F/p olarak kaliteli ve kullanışlı almaya özen gösterdim. Almam gereken başka bir aksesuar var mı? (Sigma 16.12 km saati, iç lastik, alyan takımı ve lastik sökme şeysi de alacağım.)

Çamurluk önerisi istiyorum. Dağ bisikletine uygun yani yüksek ve spor bi çamurluk güzel olur sanırım..

Aldığım aksesuarlar:

Kask
    2015 New ROCKBROS Cycling Men's Women's Helmet EPS Ultralight MTB Mountain Bike Helmet Comfort Safety Helmet Free Size,7Colors-in Bicycle Helmet from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Gözlük
    Hot! RockBros Polarized Cycling Sun Glasses Outdoor Sports Bicycle Glasses Bike Sunglasses TR90 Goggles Eyewear 5 Lens,4 Colors-in Cycling Eyewear from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Stop
    Amazon.com: MetroFlash Safety Zone Tail Light

Suluk
    Amazon.com: Thermos 18 ounce Vacuum Insulated Stainless Steel Hydration Bottle, Charcoal with Lime Accents: Kitchen & Dining

Suluk kafesi
    Topeak Modula Java TMD07B Adjustable Water Bottle Cage | eBay

Kilit
    2014 ROCKBROS Bike Anti Theft Lock Chain Lock Folding Lock Hamburg Lock 4 Colors | eBay

Fener
    X2 4 Modes Bicycle Light Dual Head LED Bike CREE XM L U2 LED Max 5000LM 4 18650 | eBay

Çanta
    ROCKBROS Bike Bicycle Ride Frame Front Head Top Tube Bag&Double IPouch Cycling Pannier For 4.8/5.8in Cell Phone Smartphone Case-in Bicycle Bags & Panniers from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Reflektör Etiket
    ROCKBROS DIY Reflective Fluorescent Fixed Gear Bike Bicycle Bicicletas Cycling Shox Strap Cycle Wheel Rim Stickers Decals 7pcs-in Bicycle Stickers from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

2. Güncemden

Güncemden Zamane Gezginlerinin Güncesinden...

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    öncelikle bisikletiniz hayırlı olsun kazasız belasız bol pedallar. Minik bir pompa bir yedek iç lastik 2 adet plastik levye ve bir yama takımı yanınızda bulundurun derim bunları en ufak mahalle arası bisikletçisinde bile çok ucuz fiyatlara bulabilirsiniz;)

xxxxxxxxxxxxxxxx bunu beğendi.
  3. cpt.erhan

cpt.erhan Kıdemli Üye

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    kilidi iptal etme şansınız varsa iptal edin. Türkiye'de daha ucuzu var :) Katlanabilir Bisiklet Kilidi 306998 | Tchibo.com.tr Aynı kilitten bende kullanıyorum. Kilit yuvası çok kolay açılabiliyor. Youtube da bu tip kilitlerin açılma videosu var. Alternatif olarak abus katlanır kilitler daha iyi.

4. xxxxxxxxxxxxxxxx

Seviye:
    @Yiğit Kirazpınar o kadar çok aksesuar var ki bazılarını baktığım halde yazmayı unutmuşum.

Listeye; "pompa, 2 adet iç lastik, levye ve yama takımı"nı da ekledim.. :tskler:

Bu kadar şey nereye sığacaksa artık. Sığmazsa ekstra bi sepet almam gerekecek sanırım..

Güncemden bunu beğendi.
  5. Güncemden

Güncemden Zamane Gezginlerinin Güncesinden...

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @pohuman ozaman birde sele altı çantası gerekir size bunları koymak için :harika:

6. xxxxxxxxxxxxxxxx

Seviye:
    @cpt.erhan adam kargoya vermiş bile. Zaten görüntü olarak bile dursa yeter. En azından caydırıcı, pekte yer kaplamıyor ve pratik görünüyor. Burada da hırsızlık olmuyor zaten.. Adamı direk linç ederler. Burası Rize. :D

Tavsiye için teşekkürler. :tskler:

@Yiğit Kirazpınar stop'u sele altına koyacaktım aslında ama bi çaresine bakacağım artık. Cevap için teşekkürler. :tskler:

7. cpt.erhan

cpt.erhan Kıdemli Üye

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    @pohuman aynı kiliten bende de var. Kullanıyorum gayet memnunum. Ama kilit yuvası çok kolay açılabiliyor.O yüzden uyarmak istedim. :)

8. xxxxxxxxxxxxxxxx

Seviye:
    @cpt.erhan anladım hocam. Bisiklet hırsızına kilit dayanmaz gerçi ama yinede hiç bir önlem almamaktan iyidir. Uyarı için teşekkürler..

Abus gerçekten de sağlammış. :)

@feversea hocam lastik sorusunu yanlış yerde sormuşum. :) Kron XC 500 için uzun sibop gerekir mi?