Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Başına Gelen Var Mı ?

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Sertaç çalışkan tarafından paylaşıldı.

1. Sertaç çalışkan

Sertaç çalışkan Yeni Üye

Merhalar, yaklasık 1 ay önce talihsiz bir kaza yaşadım. Popo ve kuyruk sokumu uzerıne dustum. Fizik tedavi doktoruna kontrole gittim bir sıkıntı olmadığını soyledi ve basit egzersizler verdi. Dokor ağrıların hafifte olsa cok uzun sure devam edeceğini söyledi . Bisiklete binmemin sakıncası olur mu daha önce böyle bir kaza geçiren ve ya konu hakkında tavsiyesi olan arkadasların değerli Bilgilrini bekliyorum. ( Hafif mtb ve yol yapıyorum):rolleyes:

2. Trek_25

Trek_25 Üye

Seviye:
    Sertaç Bey,
    Önçelikle geçmiş olsun. Benim bir arkadaşımın başına geldi. Geçene kadar bisiklet kullanmama kararı aldı. En doğrusu doktoruna danışmak.

Trek_25

3. Sertaç çalışkan

Sertaç çalışkan Yeni Üye

a

Ahmet Bey, Sizi biryerden hatırlıyorum. Uludağ ve Nemrut tırmanışlarında beraberdik sanırım. Nasılsınız.

4. Mehmet_Gürsoylu

Mehmet_Gürsoylu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Benimde başıma gelmişti çok kötü oluyor acısı.Ağrısı yeniyken bisiklete binmeyin ama 1 hafta sonra binmeye başlarsanız bir sorun olmaz diye düşünüyorum.

5. Ahmet Can Yakışır

Ahmet Can Yakışır Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bele gelen darbede; omurgada disk kayması vb. sorunlar yoksa iyileşme süresi ortalama bir insanda 1 haftadır.

bisiklet üzerindeyken belimize sabit olarak kendi ağırlığımız yükleniyor, ayrıca yoldan gelen titreşimler de bele yansıyor.

henüz iyileşme sürecinde olan belinizi zorlamaya gelmez. en az 1 hafta sabredin, sonrasında daha büyük sorunlarla uğraşmayın.

Sertaç çalışkan bunu beğendi.