Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

barent x ergonomik elcik

Konu, 'Bisiklet Püfleri' kısmında caner ünsal tarafından paylaşıldı.

1. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bisikletin ergonomik ayarlarını dikkatlice yapmama , eldiven de kullanmama rağmen 1 saati geçen binişlerde elerim uyuşuyor. sırayla dinlendir, gidonu farklı şekillerde tut vs. bir miktar hafifliyor.
    Aşağıdaki konuyu da okuduktan sonra barent almaya karar verdim.
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=15402&highlight=eldiven

Fiyatxperformans olarak iyi, çokta pahallı olmayan barent tavfsiyesi isteyecektim. Barent yerine ergonomik elcikleri ya da başkaca ürün gurubunu tavsiye eden olursa onu da değerlendiririm. http://www.bike-discount.de/shop/k440/a3373/performance-comfort-gp1-s-gripshift.html
    teşekkürler.

2. nightdriver

nightdriver Aktif Üye

Seviye:
    Ergon'un elcikleri sorununu çözecektir. Ben GX2 modelini kullanıyorum. Barendleri ile birlikte çok başarılı ürünler. Bu pahalı geliyorsa linkini gönderdiğin GP1 gibi modeller de olur.

www.chainreactioncycle.com sitesinde fiyatlar daha uygun. Anasayfada ülkeni Turkey, kuru da EUR veya USD seçersen VAT otomatik olarak fiyatlardan düşer. Yalnız trigger vites kullanıyorsan "standard", gripshift kullanıyorsan "gripshift" modelini seçmelisin. Bunlar daha kısadır.

Tunahan_06, cedrick41 ve caner ünsal bunu beğendi.
  3. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Benim beğendiğim kendinden barentli elcikler 40 euro civarı , önce daha uygun fiyatlı barent alayım gerçekten sorunumu çözecekmi deneyeyim dedim. dün 15 Tl ye alu bir barent aldım ve 60 km kadar sürdüm gerçekten uyuşma ağrı vs kalmadı. flat gidonlarda çok faydalı.
    not: Şimdi biraz daha pahallı bir şey alabilirim dün alıp bir kez kullandığım karbon desenli alu barenti de 10 Tl izmir içi isteyen olusa satabilirim özelden ilgilenenler yazarsa foto gönderirim.)