Barco Tekstil - Exuma Outlet

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Furkan TK

Furkan'cım M2 metro hattına ulaşımı sağladıktan sonra, Hacıosman durağında inip, duraktan kalkan Bahçeköy otobüslerine binmek gerekiyor. Bahçeköy Kemer'de inip, yaklaşık 100 mt. yürüme mesafesinde.
(link)

Bu şekilde 3-4 kez gittim.

Scudo

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
@Erdal YILMAZ

Eyvallah Erdam hocam. Yanlız ben exuma'nın internet sitesinde (link) adresine göre planlama yapıyordum ulaşım için çok ters noktada kalıyordu. Şimdi senin dediğin adrese göre exuma'nın internet sitesinde Sarıyer Mağazası olarak girilmiş. Bunu öğrendiğim iyi oldu yoksa yanlış mağazaya gidecektim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Furkan TK

Bir ayrıntı daha vereyim. Bahçeköy Kemer durağında inip, Kemer'i arkana al ve sol tarafa doğru Mareşal Fevzi Çakmak caddesi üzerinden yürümeye başla. 100 mt. sonra sağ tarafta Exuma tabelasını göreceksin. :)

mywashere

Daimi Üye
Tepki
479
Bisiklet
Mosso
Excuma'nın tam fermuarlı polarını kullanan var mı ? n11'de çok çeşitli yorumlar var kafamı karıştırdı burda alıp kullanan oldu mu ?

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
@mywashere

Aşağıdaki üründen bahsediyorsanız eğer ben kullanıyorum yorum yapabilirim.

(link)

• Beğen
Tepkiler: mywashere

mywashere

Daimi Üye
Tepki
479
Bisiklet
Mosso
@Furkan TK Evet bahsettiğim ürün,

kumaş,dikim kalitesi sıcak tutma durumu vs biraz bahsedermisiniz

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
@mywashere

Şu an üzerimde bu poların mavisi var. Zamanında N11'in kampanyası ile farklı renklerde 3 adet poları çok uygun fiyata almıştım. Ürünün polar kalitesini gayet başarılı daha önce Decathlon'dan polar üst almıştım ondan bir tık daha kalın ve sıcak tutuyor. Poların cebleri çok kullanışlı işe yarıyor, ayrıca fermuarlarıda oldukça kaliteli koymuşlar. Genel olarak ürünü beğenerek kullanıyorum bazı kişiler için poların sade görüntüsü o kadar parayı etmez desede ürün kalite manasında başarılı buluyorum. Ürünün kırmızısını almayı düşünüyorsanız eğer tam kırmızı renkde bir ürün gelmiyor hafif pembeye yakın renkde polar geliyor.

Fakat siz bu ürünü bisiklet üzerinde giymek için almayı düşünüyorsanız tavsiye etmem, daha ince ve teri dışarı atabilecek bir ürün alınmalı. Günlük yaşam için alınabilinir.

orneken

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Engin O.
Bisiklet
Corratec
@Wasabie fiyatlar ne durumda acaba. Dün Kadıköydeki Ansal Spordan rapha uzun kol formayı indirimle 100 liraya aldım ama tek kalmıştı. Orada fiyatlar nasıl ?

Bülent Kavakkoru

Daimi Üye
Tepki
106
Bisiklet
Trek
Exuma'nın çeşit anlamında en zengin mağazası anladığım kadarıyla Bahçeköydeki. Aldığınız ürünler varsa fotoğraflarını paylaşmanız mümkün müdür? Özellikle Rapha ve POC olanlar.
Teşekkürler

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Az önce Çekmeköy'deki Exuma mağazasındaydım. En son kış ortası gitmiştim, şuan bisiklet forma ve taytı cenneti olmuş. (Keşke sitelerinde bütün ürünler olsa) POC, Mavic ve Exuma'nın kendi ürünleri mevcut mağazada. İnternette çeşitli sitelerde satılıyor Exuma formalar ama imkanı olanlara mağazaya gitmesini öneririm. (Bisiklet için güzel bir yol bu arada, bol rampalı ormanlı). İnternet fiyatlarının oldukça altında mağazada fiyatlar.
exuma_tshirt.jpg
Bu rüzgar geçirmeyen kumaştan, çok hızlı kuruyan bir tshirt. Uzun kollusunu kış boyu kullandım. Kısa kollusunu görünce hemen aldım. Uzun turlarda akşam yıka sabah yeniden giy :) Çamur, leke tutmuyor değişik bir malzemesi var. Fiyat 30 TL (MTB kullanan, araziye girenlere önerimdir)

IMAG4419.jpg IMAG4420.jpg
Fermuarlı kısa kollu forma 80 TL. Bunu da internette ya 120-130 gibi fiyatlarla satıyorlar ya da XS veya XXL olanları var 60-70 TL'den.

QWEZXC

Aktif Üye
Tepki
159
İzmirde Exuma tayt almak isteyenler Sundu Bisiklet e gidebilir 2XL bedenleri mevcut.Bilginize

macabeyi

Üye
Tepki
22
Etkinlik formasını internette 50 TL'ye satıyorlar reklamlı vs olmasına rağmen şıkta duruyor alınabilir bir ürün mağazaya gitmeye üşenenler için

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
@Ozan k.
Öyle keşfettiydim zaten zamanında :)

• Beğen
Tepkiler: Ozan k.

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
747
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
Merter mağazasına giden oldu mu acaba. Giden varsa ürün çeşitliliği hakkında bilgi verebilirse sevinirim.

Tepki
13
İsim
Bican Özaktürk
Bisiklet
b'Twin
@Yusufclp ben gitmeyi düşünüyorum, gidersem yorum olarak paylaşırım.

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
747
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@neodammerung
Merterdeki mağaza toptan mağazasıymış. İnternet sitelerinde öyle yazıyor. Perakende satış olmaz diye gitmedim.