Baradine Yağmurda Tutmuyor Ve Ses Yapıyor

Egemen Tunc

Daimi Üye
Tepki
121
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar yağmurda durma mesafesi 4te 1'e kadar düşüyor.Onun haricinde kuru havada hidrolik fren kadar güçlü ama yağmurda kötü.Bunun bi çözümü var mıdır ve ötme nasıl düzeltilebilir.Cevaplarınızı bekliyorum Model budur :
(link)

Scudo

Fatih Toraman

Forum Demirbaşı
Tepki
744
İsim
Fatih
Bisiklet
Amoeba
Bildiğim kadarıyla 2 renk baradine pabuçlar yazlık.3 renk olanlar 4 mevsimlik.Ben 3 renk kullaniyorum.Hiç ses yapmadi ve yağmurdan etkilenmedi.tavsiye ederim...

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
merhaba yagmurda kayma problemıne cozum bulmak zor ssanırım ama otmeyı janta paralel degılde on tarafları daha yakın olcak sekılde ayarlarsanız halledersınız ben oyle cozdum bu sorunu ve fren performansıda kayıp yasanmıyor

• Beğen
Tepkiler: Egemen Tunc

Egemen Tunc

Daimi Üye
Tepki
121
Bisiklet
Kron
@Fatih Toraman

bunu duymak kötü oldu.daha alalı 1 hafta olmadı bilsem 3 renk alırdım ya...:boese157:

@erkan sozoren

teşekkürler en uygun zamanda deneyeceğim

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Turuncu siyahını ilk kez görüyorum. Bendeki siyah kırmızı olan iki renkliden. Kışın pabuçlar ıslanıp donunca az tutuyor, ama sadece ıslakken hiç şikayet ettiğimi hatırlamıyorum. Modelden modele değişiyor demek ki tutuşu.

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Egemen ben de yakın zamanda baradine aldım bu modelde vardı fakat yeni cıkan ve pek kimsenin denemedigi modeldi.

3 renkli 4 mevsim olanlardan aldım aydının tavsiyesi üzerine cok memnunum yagmurda jantı kitliyor fakat lastik ve zemin etkeninden tutma mesafesi tabiki azalıyor.

Bir de tabi arkadasların dedigi yön ve egim var ses için tam paralel olursa jantlara ses daha fazla yapıyor.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
sanırım kullandığın frenler kartuşlu değil..3 renkli olana geçeceksen ve başka bir pişmanlık daha:) yaşamak istemiyorsan kartuşu değiştirilebilir 3 renkli baradine alırsan ilerisi için de iyi olur...frenler bittiğinde sadece kartuşunu satın alırsın..Bol pedallar

Tepki
1
konu biraz eski gibi ama ben de kararsızım bir konuda. Bu ABS değil mi? 3 renk ile ABS arasında kalmıştım 3 renk mi diyorsunuz?

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
@Batuhan ŞANLI
4 mevsim pabuçlarını al 3 renkli yada 2 renkli diye bir ayrım söz konusu değil.Tamamen model meselesi bende de kırmızı-siyahmodeli var 4 mevsim yağmurda sorun yaratmıyor.O Yüzden alacağınız zaman 4 mevsim olmasına dikkat edin.

Tepki
0
İsim
alperen
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Baradine ABS-02V
bu modeli düşünüyorum abs görevi görüyormu deneyen arkadaşlar yazsın