Baradine vs Brakco 3 Renk Pabuç

Tepki
12
Bisiklet
Ghost
Merhaba arkadaşlar,

Baradine 3 renk pabuç almak için Balıkesir deki bisiklet malzemesi satan yerleri gezdim ve malesef bulamadım. Fakat iki dükkanda Brakco marka 3 renk pabuç vardı. Nasıl bir ürün bilmediğim için güvenip alamadım. İnternette araştırmama rağmen hakkında bilgide bulamadın. Brokco nasıldır? Baradine ile arasında çok fark var mıdır? Bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Scudo

Oktay Erkan

Daimi Üye
Tepki
829
Bisiklet
Trek
Baradine kullanmadım ama yaklaşık 2000 kilometredir Brakco marka 3 renk pabuç kullanıyorum ve çok memnun kaldım. 2 kez Sudüşen inişlerinde, 1 kez de Delmece yaylası inişinde (ki kesintisiz 6km.dir) sorunsuz kullandım. Bence gayet iyi.
Yakında değiştirmem gerekecek gibi görünüyor bu arada.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Baradine'e çok benzeyen alligator marka pabuçlar da en az baradine kadar sağlam ve güvenilir.

Tepki
12
Bisiklet
Ghost
Teşekkür ederim Oktay abi. Büyük ihtimal Brakco alıcağım o zaman. Barış abi Alligator bakmadım hiç burada o da olmaya bilir büyük ihtimalle :)

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Forumda en çok tutulan model baradine 4 mevsim 3 renk pabuçlardır ;) Bulamaz iseniz Alligator pabuçlara yönelebilirsiniz.

Tepki
12
Bisiklet
Ghost
Baradine yi biliyorum ama Brakcoyuda bizzat yakından görme şansım oldu. Hatta görünce aklıma ilk aynı ürün sadece markası farklı olabileceği geldi. Kartuşlar dahi aynı.

arday

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Bianchi
Arkadaslar merhaba bu balatalarin omru bitmis mi ses yapiyorlar yarin yeni alicam ona gore soylermisiniz

http://img.tapatalk.com/d/14/06/23/uvydesym.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/06/23/e3aquhut.jpg

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tepki
12
Bisiklet
Ghost
Bakmadığım tek dükkan kalmıştı. Bugün ona gittim son 2 çift Baradine 960 varmış onları aldım hemen :)