Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Baradine ler geldi

Konu, 'Frenler' kısmında onur9209 tarafından paylaşıldı.

1. onur9209

onur9209 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    konu açmıştım v fren pabuç mu değişeyim yoksa takımıda değişeyim mi diye .. yazan aradaşlara teşekkür ederim sadece pabuçları değiştirme kararı almamı sağladılar.Denedim sürdüm gerçekten iyi tutuyorlar alma karar aşamasında olan arakadaş olursa diye yazayım dedim gerçekten performansı tektro pabuçlara göre daha güzel... 2 foto da atayım . bu arada yeni taktığım cst yol lastikleride fena değil tavsiye ederim

2. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    bu 3 renkli olanlar değilde 2 renkli kırmızı siyah olanlar degil mi sizdekiler? bu kırmızılı olanlar jantı boyuyor deniyordu denemedim acaba var mı doğruluğu??

3. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Kırmızı siyah olanlar yazlık, 3 renkli olanlar kış ağırlıklı 4 mevsimliktir.Senin aldığın kartuşsuz ucuz modeli.Keşke alırken kartuşlu olanını alsaydın ileride bittiği zaman sadece kartuşunu alıp devam ederdin ama alınmış alınmıştır.Güle güle kullan.

4. onur9209

onur9209 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    daha öyle bir boyama söz konusu değil ama ilerde yaparsa yazarım buraya bilgi veririm.şuanlık gayet güzel gibi geldi tabiki türlü hava şartlarında denemedim :) ucuz olanını almama gelirsem biraz öğrenci işi oldu diyelim :)

5. Rıdvan Aktan

Rıdvan Aktan Yeni Üye

ferhat abi senin bahsettiklerinin forosunu koyabilirmisin buraya bide astın alabileceğim bi link lütfen kaç saattir arıyorum bulamıyorum :(

6. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Şimdi resim ile uğraşmayım akşam hallederim onuda.Eskişehirde 3-4 yerde var çifti 15-20 lira 3 renkli yada 2 renkli olup ta kartuşlu olanları.Bu yukarıdaki sabitler ise 5-10 lira arasında satılıyor.kartuşluları ileride sadece kartuş alıp(5-6 liraya) sıfırlayabiliyorsun.fakat Baradine papuçlarda kolay kolay erimiyor ben 5 bin km binmiştim hala yeni gibiydiler.(frenleme tekniği ile yaptığın yol durumuna göre değişiklik gösterir) İzmirdeysen kesin bulursun kargo filan uğraşma ama Diyarbakırdaysan sanırım bulman cok zor.Eğer bulamaz isen ben yardımcı olmaya çalışırım alıp gönderebilirim.

7. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
  8. ugur T

ugur T Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    evet yokuştan indim jant sımsıcaktı baradinde 1 milim erime yok :) çok güzel herkese tavsiye ederim :) 3renkli baradine kullanıyorum

9. Rıdvan Aktan

Rıdvan Aktan Yeni Üye

ferhat abi dediklerin bunlarmı ? 3renkli olanlar "Baradine Mtb-955VC V-Fren Pabucu"
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?cPath=21_113_119&products_id=637

10. dalyan öner

dalyan öner Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Sirkeci Aslı bisiklet'ten, Baradine mtb-947v aldım kırmızı siyah olanından. Çifti 5 lira, bedavadan biraz pahalı:)