Bankah Single Speed Projesi

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Arkadaşlar Bankah hazır durumda sadece üzerine parçaları dizmem gerek fakat zaman bulamadığımdan ilgilenememekle beraber yeni bir Pist bisikleti elime geçti onunla oyalanmaktayım.

• Beğen
Tepkiler: Onur Onursal
Scudo

Bahadir.Karaca

Daimi Üye
Tepki
116
son sayfada olduğumu görünce şekeri alınmış bir çocuk gibi hissettim resmen. bu arada bizde de bir columbus var sachs huret gipiemme vs yakında onu yeniden boyayıp parlatma işlemine girişmeyi planlıyorum. 'günlük 3 saat 4 gün' demişsiniz puch'ta korktum biraz ama olsun güzel şeyler çıkacaktır. Emeğinize sağlık

Onur Onursal

Aktif Üye
Tepki
64
Sepet ve sepet vazifesi goren seyler bisikletin havasını tamamlıyor. Kimini daha sıcak gösteriyor, kimini daha işlevsel; Commuter sa daha bir commuter oluyor bisiklet. Yaptığın sepet çok hoş görünüyor Doğukan. Bisiklette nasıl duracağını ben de merak ediyorum.

Cengizhan Terzi

Forum Bağımlısı
Tepki
197
abi meraktan çatlıycaz :) müsait oldugun bi vakit koysanda fotografları gözümüz bisiklet görse :)

Murat Saygin

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Bianchi
@Dogukanaksu

Öylesine eski konulara bakarken gördüm son durum nedir topladın mı?

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@CengizhanTerzi

@Murat Saygin

@Enes Gürel

Arkadaslar bu konu amatorluk donemime ait bir projeydi, toplandi bitti yerine onlarca bisiklet geldi gecti diger konularimdan ve bisikletlerimden konuya hakim olanlariniz vardir ama yakin zamanda kollari sivayacagim cok ozel bir proje icin klasik bisikletler kismindaki mevcut en guncel konumdan takip edebilirsiniz.
Gorusmek dilegiyle simdiden tesekkur ederim.
Herkese iyi forumlar!

• Beğen
Tepkiler: DreamerMRLG