Bangledeş'te bisiklet çalan çoçuk linç edilmiş

suatgecer

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Sedona
sabah haberlere bakarken gördüm daha önce paylaşıldımı bilmiyorum ama görünce çok üzüldüm, küçük bir çoçuğu bisiklet çaldığı için koca koca adamlar döverek öldürüyor :( vicdan kalmamış insanoğlunda gittikçe gaddarlaşıyoruz galiba.....

(link)

Scudo

ercst0rm

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
Bu nasıl bi vahşettir ya bu kadar ucuz mu insan hayatı evlatları böyle birşey yapmıs olsa nasıl göz yumucaklar böyle bi vahşete hangi bisikletin bedeli insan hayatından önemlidir ki allah islah eylesin..

• Beğen
Tepkiler: suatgecer

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
Seyredemedim ve çok üzüldüm. İnsanın gözü nasıl bu kadar döner de ufacık çocuğu bırakın öldürmeyi çocuğu yetişkin yerine koyup ona vurabilirler!!

Tepki
21
İsim
ayhan
Daha önce forumda yazmıştı arkadaş Ego hakkında , insanlar kendinden zayıfları gördüğünde kendilerini üstün görürler buda bu tip olaylar ortaya çıkıyor.
Tabi yapılanlar hep yanlış ama Geçen Akbilimi Orta yaşlı adam çaldı onu bi dövmek isterdim Görsem bir daha.

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Her ne kadar medeniyet seviyelerinde belirli gecisleri yaptigi iddia edilse de insan hala dogada yasayan vahsi bir yaratiktir. Zeka, ilerlediginde ne kadar ilkel genetik kodlara baskinlik kuruyor gibi gorunse de, insanoglu bir anda onbinlerce yil oncesine ait ilkellik pozisyonuna geri donebiliyor ve kendinde gucsuz olanlara karsi tahripkar tutumlar sergileyebiliyor. Unutmayin insanoglunun tum bireylerinde, bir anda karsisindakini yok etme girisiminde bulunmasini saglayan genler mevcut ve ego dedigimiz unsur da bu genlerde kodlanmis maalesef.
Empati ve sosyallik insanlarin genlerinde olmayan, sonradan kazanilmis, ogrenilebilen kavramlardir. Bu iki yetkinlik seviyesine sahip olmak, insani dogadaki diger canlilardan ayiran temel birer ozelliktir.
Ancak insan beyni gelisimini tamamladigina inandiginda sahip olmus oldugu ozguven ve ilkel caglardan gelen genetik miras ile egosunun kontrolune gecebilmektedir. Katliamin ve savaslarin tumevarimsal sebepleri bunlardir.

• Beğen

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
Bangladeş çok ilginç bir yer. Sokakları leş gibi kokar, ülkede orta sınıf hemen hemen yok ya çok fakir ya çok zengindir insanlar. Tahmin edebileceğiniz gibi çok çok büyük çoğunluğu fakir. Partilerden biri son seçimlerde seçim propagandası için ateist blog yazarlarını asma sözü verdi ve seçildi. Belli bir saatten sonra sokağa çıkmak sıkıntıdır. Yani işin özü yaşamayı bırak yolunuz düşerse bile mümkünse etrafından dolaşmanızı önereceğim bir ülke.

• Beğen

sinemaperdesi

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
A. Ay
Bisiklet
Mosso
Bu haberi birçok yerde görmüştüm ama vicdanım el vermemişti, okuyamamıştım. Çok üzücü bir durum. Gaddarlık, zaten şeairi islamiye de hırsızlığın suçu bu şekilde toplu infaz mı ki. Böyle olaylar çok üzücü. 13 yaşında gariban çocuk.

• Beğen