Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bandrıma, erdek ve civarı varsa lütfen buraya!!!

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında mehmet özata tarafından paylaşıldı.

1. mehmet özata

mehmet özata Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar;
    bandırmada yaşıyorum ve bisiklete çok merakım var ama bi türlü cesaret edip tek başıma bişeyler yapamadım:( . malesef bulunduğum yerde bisikelte gönül vermiş arkadaşların olup olmadığını bilmiyoum. eğer butarflarda meraklısı olna varsa lütfen iletişim kuralım. eminin çok güzel organizasyonlar çıkartırız...:in:

2. coşkun sarıbaş

coşkun sarıbaş Yeni Üye

Mehmet Bey,foruma yeni üye oldum.Bandırma'da yaşıyorum ve bisiklete tutkuyla bağlıyım. Şimdiye kadar kapıdağ turu,Gönen-Dereköy ve Manyas-Değirmenboğazı turları yaptım. Sizinle tanışmak ve 16 ya da 17 temmuz tarihinde yapacağım Bursa-Gölyazı (git gel 150 km) turuna davet etmek isterim. İlgilenen varsa diğer arkadaşlar da davetlidir.

3. a.rezak inal

a.rezak inal Üye

Seviye:
    oo coşkun bey sizi aramızda görmek ne saadet.hoşgeldiniz.demek bursaya tur yapıyorsunuz,hadi bakalım.

4. a.rezak inal

a.rezak inal Üye

Seviye:
    merhabalar mehmet bey.bende bandırmada yaşıyorum.ve yaklaşık 5 aydır her hafta düzenli tur yaptığımız bir grubumuz var sizi de aramızda görmek isteriz.hoşçakalın

5. erdemcanga

erdemcanga Yeni Üye

merhabalar. ben balıkesir'de ikamet ediyorum. bandırma'ya bisikletle gitmek gibi bir niyetim var fakat tek başıma ben de pek cesaret edemiyorum. pek uzun yol tecrübem yok. ama birgün denemk istiyorum mutlaka. sizin de bu taraflar ayolunuz düşerse eşlik etmek isterim.

6. serhat toy

serhat toy Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ben tatillerde Bandırma'dayım,
    Yeni bisikletimi de toplamama az kaldı ondan sonra tatillerde size katılabilirim...