bandrıma, erdek ve civarı varsa lütfen buraya!!!

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
merhaba arkadaşlar;
bandırmada yaşıyorum ve bisiklete çok merakım var ama bi türlü cesaret edip tek başıma bişeyler yapamadım:( . malesef bulunduğum yerde bisikelte gönül vermiş arkadaşların olup olmadığını bilmiyoum. eğer butarflarda meraklısı olna varsa lütfen iletişim kuralım. eminin çok güzel organizasyonlar çıkartırız...:in:

Scudo
Tepki
0
Mehmet Bey,foruma yeni üye oldum.Bandırma'da yaşıyorum ve bisiklete tutkuyla bağlıyım. Şimdiye kadar kapıdağ turu,Gönen-Dereköy ve Manyas-Değirmenboğazı turları yaptım. Sizinle tanışmak ve 16 ya da 17 temmuz tarihinde yapacağım Bursa-Gölyazı (git gel 150 km) turuna davet etmek isterim. İlgilenen varsa diğer arkadaşlar da davetlidir.

Tepki
41
@coşkun sarıbaş

oo coşkun bey sizi aramızda görmek ne saadet.hoşgeldiniz.demek bursaya tur yapıyorsunuz,hadi bakalım.

Tepki
41
@mehmet özata

merhabalar mehmet bey.bende bandırmada yaşıyorum.ve yaklaşık 5 aydır her hafta düzenli tur yaptığımız bir grubumuz var sizi de aramızda görmek isteriz.hoşçakalın

erdemcanga

Üye
Tepki
0
merhabalar. ben balıkesir'de ikamet ediyorum. bandırma'ya bisikletle gitmek gibi bir niyetim var fakat tek başıma ben de pek cesaret edemiyorum. pek uzun yol tecrübem yok. ama birgün denemk istiyorum mutlaka. sizin de bu taraflar ayolunuz düşerse eşlik etmek isterim.

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
Ben tatillerde Bandırma'dayım,
Yeni bisikletimi de toplamama az kaldı ondan sonra tatillerde size katılabilirim...