Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bana yardımcı olabilirmisiniz :)

Konu, 'Sedona' kısmında _10uR_ tarafından paylaşıldı.

1. _10uR_

_10uR_ Yeni Üye

MERhaba Abilerim kardeşlerim BEn Sedona ları çok beyenıyorum ben hem atlıyıp zıplıcak hem kullanımı rahat çok iyi Full bir bisiklet arıyorum Sedona olması şart degil kısmetse bu yaz alıcam bana neyi önerirsiniz
    Şimdiden çok teşekkür ederim :)

2. Mithrelios

Mithrelios Kıdemli Üye

Seviye:
    bütçeni ve ihtiyaçlarını/beklentilerini daha net belirtirsen, yardımcı olabiliriz. "kullanımı rahat full bisiklet" veya "atliyip ziplicak bisiklet" gibi katagoriler mevcut değil.

örneğin düzgün asfalt yollarda uzun yol yapacağim dersen ayri, şehrin içinde bozuk asfaltta kullanicam evden okula/işe gidip gelicem dersen ayri, haftasonlari hem asfalt hem hafif arazide beni üzmeden gezdirip haftaiçinin stresini attiracak bisiklet dersen ayri, dağ tepe bayır çayır orman dolaşicam dersen o farklı, daha bu çok uzar gider bir liste şeklinde yapilabilir. kısacası çok farklı amaçlar için çok farklı bisikletler var, bu amacı ve elinde olan parayı bize söylemezsen doyurucu ve tatminkar bir cevap alamazsin.

3. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Bütçe,kullanım tarzı vb. hakkında daha fazla bilgi verirsen , daha çabuk yardımcı oluruz ;)

4. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ayrıca boy ve kilo bilgilerini de alalım:)? Teşekkürler

5. _10uR_

_10uR_ Yeni Üye

Çok Teşekkür ederim :)
    Boy 1.80 Kilo 78 bühçem 500-600 Civarı olucak
    öncelikle ön arka Disk Fren ve İyi bir Süspansiyon olucak en önemlisi bunlar Ben genellikle Asfalltta Bozuk yollarda VE örnegin kaldırımlardan atlıyacagım saglam bir bisiklet beni üzmiyecek bazende hareket yapmak açısından böyle bir bisiklet arıyorum peki size göre istanbul yolları için en dosgru bisiklet nedir

6. Snaqe

Snaqe Kıdemli Üye

Seviye:
    Öncelikle o fiyata ancak mekanik disk frenli bir bisiklet alabilirsin ki buda pek tavsiye edilmiyor V fren işini fazlasıyla görecektir.

Sedona 711 veya amoeba hussar ı düşünebilirsin

DarkWeder ve Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.