Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bana uygun mtb tavsiyeniz

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ahmet Topal2 tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Topal2

Ahmet Topal2 Yeni Üye

Seviye:
    herkese selam arkadaşlar zayıflamak için bisiklet almayı düşünüyorum 130 kiloyum boyum 1.85 bana önerileriniz nelerdir? bir kaç arkadaşım dağ bisikleti al, sağlam olur dediler bu arada bisiklet hakkında hiç bilgim yok uzun bir aradan sonra yeniden kullanmaya başlayacağım :) bisikleti daha çok şehirde kullanacağım fakat araziden topraktanda geçeceğim zamanlar olacak

limitim 500-800 tl arası fakat 12 taksit olursa 900 1000 tl düşünebilirim tavisyelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum iyi geceler :)

(2. el almayı düşünmüyorum)

2. erdem erim

erdem erim Yeni Üye

Bisikleti ne amaçla kullanacaksın yani demek istediğim şu bisikletle uzun yollar gitmeyi mi seviyorsun yoksa dağ bisikleti ile doğa ile iç içe olmayı mı seviyorsun bu konuda
    karar verirsen daha iyi yardımcı olurum

3. Ahmet Topal2

Ahmet Topal2 Yeni Üye

Seviye:
    haklısınız konuyu düzenleyerek ekledim buraya da yazayım

bisikleti daha çok şehirde kullanacağım fakat araziden topraktanda geçeceğim zamanlar olacak

4. erdem erim

erdem erim Yeni Üye

O zaman bu bisiklet senin bütçeni biraz zorlayacaktır ama boyun uzun olduğu için daha küçük kadrolu bisikletler sana küçük gelecektir

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ten-bianchi-speed-7027-sifir-163767412/detay/

hazır fırsatını bulmuşken senin fikrini almak isterim bende yeni bir mtb alıcam ama şu iki bisiklet arasında kararsız kaldım sence hangisini seçmeliyim

http://www.ktmbisiklet.com/bisiklet-detay.asp?BiID=6

http://kadansbisiklet.com/tr/fuji-neveda-1-1d-29-jant-dag-bisikleti.html

5. Ahmet Topal2

Ahmet Topal2 Yeni Üye

Seviye:
    önerin için teşekkürler.. seçimin hakkında bir önerim olamayacak çünkü hiç bilgim yok :) başka önerilerinizi alabilirmiyim arkadaşlar, kısa bi araştırma sonucunda SEDONA, TREK, SCOTT gibi markaların sağlam olduğu kanısına vardım..

6. Ahmet Topal2

Ahmet Topal2 Yeni Üye

Seviye:
    önerisi olan yok mu arkadaşlar :mlk:

7. Abdullah T.

Abdullah T. Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano astro 241 sv alsana 699 lira felan ilk senesinde 800 liraydı şimdi 2014leri 1000 lira oda kadroda farklı boya var diye donanım aynı bende kullanıyorum inanki forumda tavsiye arayanların hepsine benim bisikletimi öneriyorum.

8. Melih N. Maviler

Melih N. Maviler Yeni Üye

Seviye:
  9. Ahmet Topal2

Ahmet Topal2 Yeni Üye

Seviye:
  10. Ahmet Topal2

Ahmet Topal2 Yeni Üye

Seviye:
    konu günceldir arkadaslar

11. serkkan

serkkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ben konuya başka yerden giricem , kilo verme amaçlı demişsiniz bunu derken alacağınız iki tekerlekli ürün öncelikle size kilo verdirecek beklentiniz ilk etapta bu , aldınız ve kilo veremediniz neoldu bisiklet bir kenarda kaldı , ya evde elbise askısı oldu yada bir kenarda paslanmaya bırakıldı , lütfen kendinizi dinleyin eğer gerçekten çevirecekseniz ve sonucunda kiloda veremeseniz binerken mutlu olacaksanız bisiklet alın :) ne olur olumlu algılayın yazdıklarımı , gereksiz masraf olmasın size.!
    Gelelim bisiklete bence amaca yönelik olan şehir-fitness bike ler size uygun merida nın t2 veya t3 üne bir bayide bakabilirsiniz , bu tip bisikletlerde kadansı yüksek tutabilirsiniz kilo vermenizi hızlandırır.
    İyi pedallamalar şimdiden :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

12. Abdullah Cimis

Abdullah Cimis Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Kadrosu ömür boyu garantili bisikletlere yönel derim. Decathlon btwin marka bir dağ bisikleti alıp düz asfalt yolda düzenli sürüş yaparak kilo verebilirsiniz. Yemeği de kesmeniz şart tabii ki. Kilo verirken sağlıklı verebilmek için vücudun sarkmaması için düzenli egzersizler de gerekli. Kısa sürede olacak bir iş değil bunu aklınıza iyi yazın bence. Ne kadar yavaş verirseniz o kadar sağlıklı olur. Kesinlikle hamur işi şeylerden uzak duracak şekilde. Zaten siz daha iyi bilirsiniz :)

13. Tahsin Y.

Tahsin Y. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Omur boyu garanti sart degil kesinlikle.
    Bende 191 115kg falanim sedona kullaniyorum ayrica ufak bi foto bu beyfendinin bindigi bisiklet jant setine kadar full karbon.