Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bana Bir Mtb Lazım (2. El - Izmir)

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Deniz Tansıman tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Deniz Tansıman

Deniz Tansıman Yeni Üye

Seviye:
    Makul fiyat ya da değeri kadar bir 2. el MTB arıyorum. Amaç belli dağlarda çatır çatır dolaşmak. Teknik özellik ve ağırlık vs. konularında hiçbir standardım yok. Beğenmediğiniz bir sürü özelliği olan ancak sağlam olsun, zırt pırt bozulmasın. Yani anlayacağınız çok binmediğiniz modeli eski olan bir bisiklet arıyorum. 21 vites olsun bide markası az bilindik olsun yeter bide elimde kalmasın :)

2. Veysel Yılmaz

Veysel Yılmaz Aktif Üye

Seviye:
    Hocam ne kadar makul oldugunu da yazın :) istediginiz kadro boyunu falan da söyleyin eger rastlarsak sahibinden tarzı yerlerde size öneri yapalım :)

3. Deniz Tansıman

Deniz Tansıman Yeni Üye

Seviye:
    ooo, çüşş, yuhh, deve gibi tepkiler vermezsiniz inş :). kadyo boyu 17-18-19-20 olabilir hepsi :) . İstediğim dandik olmıcak,eski olabilir, eski ama kalite ancak çok da ucuz :) :) 150 lira verebilirim daha da eskiyse daha da az para :) ön amortisör olmaya bile bilir :) ama 21 olsun 18 az gelio ::)

4. Veysel Yılmaz

Veysel Yılmaz Aktif Üye

Seviye:
    Anladım :) Sanırım bisikletin canına okuyorsunuz ve en azından bir süre gitsin diye almayı düşünüyorsunuz :) Ancak 150 civarı fiyata bir bisiklet bulsanız bile misal il dışından kargoyla gelecek olsa öyle bir bisiklet icin 50-60 lira kargo masrafı yaparmısınız ki :) Varsa gidin alışveriş merkezlerine ki vardır oralarda bisikletler bakın veya amortisörsüz daha hızlı olursunuz ancak fazla vuruyorsunuz sanırım cok daha az dayanıcak anlamına geliyor :) Valla sağlam bir bisiklet deseydiniz en azından Amoeba Hussar'ı deneyin derdim :) Atlama zıplama bisikleti olarak kullanıyorlar çünkü kadrosu cok saglam.

5. Deniz Tansıman

Deniz Tansıman Yeni Üye

Seviye:
    Kargo 50-60 lira mı yav? Çokmuş ha. olaya hiç bu boyuttan bakmamıştım? Ama o alışveriş merkezlerindekiler uyduruk oluyor. çocukken babam almıştı. tamirciyle kanka olmuştuk biskleti tamire götüre götüre. Ben adı olan ama eski bi bisiklet arıyorum. Ne kadar eski olursa olsun, çok ölmemiş,dökülmeyen bana verebilecek şeyleri hala olan bir ihtiyar arıyorum. :) Onun dilinden konuşabilirim sanırım. SINIRLARI ZORLICAM :) OFF ekonomi ne dert ha :) Hayaller artınca parayı saçacak yerler de artıyor. Bi bisiklet eksikti. Ama alacağım hırs %100 stamina %90 strenght %80 speed %10000 :D

6. Gürkan Güler

Gürkan Güler Üye

Seviye:
    Bianchi platon kadromu ayarlayabilirim senin için, ne dersin? Bütün halde bi bisiklet istiyosun sen ama sormak istedim yine de.

7. Veysel Yılmaz

Veysel Yılmaz Aktif Üye

Seviye:
    http://www.***************/ilan/ali...nchi-dag-bisikleti-takas-olur-50870002/detay/

http://www.***************/ilan/ali...ites-26-jant-bianchi-xc-aspid-50517967/detay/

Tarzında ilanları incelemeniz en faydalısı sanırım :) eski bianchilere bakın derim.Hem saglam kadroludur hem de ucuz olur muhtemelen.En azından kurcalayarak birşey bulursunuz sanırım :)

Kargo*montaj*diger bisiklet ürünleri hep atlanılan ama toplamda bir bisiklet parasına yaklasabilecek durumlardır.Hep gözden kacar ama işin ucu ciddiyete dayanınca bir anda hesaplar kabarır bu yüzden :) kendi ilinizde bisikletcileri gezerek bulmaya calısın :)

8. yavuz erkut

yavuz erkut Kıdemli Üye

Seviye:
    salcano ng 650 satıyorum 370 tl üzerinde aksesuarları var ve kask hediyeli izmirdeyim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.