Bana bir bisiklet yapalım

BYselam

Üye
Tepki
41
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Diğer
boyum 1.70 65 kiloyum 3000 ytl civarında bi bisiklet istiyorum bana nasıl bi bisiklet tavsiye edersiniz toplamamı yoksa marka bisikletmi tiriathlon olabilir bana parça listesi ile tahmini fiyatlarınıda yazarsanız çok memnun kalırım şimdiden yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim downhıll bisikletim var o durucak yanına bunuda kardeş almayı düşünüyorum yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Scudo

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
@BYselam

Olur, sana bir bisiklet yapalım. Ama konu yanlış yerde açılmış, önce onu "Bisiklet seçimi" bölümüne taşısakmı?

İlk tavsiyem senin de biraz araştırma yapman. İkinci tavsiyemde toplama yerine
belli bir marka ile gitsen daha avantajlı ve hesaplı olur senin için.:)

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
Al sana bir tane:

CANNONDALE 2008 CAAD9 105 COMPACT YOL BİSİKLETİ.

Yeni başlayanlar için gayet iyi bir bisiklet, Cannondale CAAD9 aluminium kadro yeni başlayana fazla bile, komponent olarak Shimano 105 gayet iyidir, uzun yıllar götürür.

BYselam

Üye
Tepki
41
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Diğer
çok teşekkür ederişm ben biraz araştırma yaptım ama bu konuda fazla bi bilgim olmadıgı için size danışmak istedim sonuçta boyla kiloyla ilgili ve kaliteli ürün hangisidir diye bilmedigim için sizin bilgilerinizden yararlanmak istedim çok teşekkür ederim peki boyuma göre bu kodro iyimi yoksa küçük veya büyük boyutlarda kadroyamı bakmam lazım ? halil abi teşekkür ederim hatamı düzelttigin için

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
@BYselam

Kadro boyu soruyorsan:

Cannondale 48 - 50 - 52 - 54 - 56 - 58 - 60 - 63 cm olarak gider.

Sanıyorum senin ölçün size 52cm. kadrodur.
Yinede üstüne binip denemeni tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: BYselam

BYselam

Üye
Tepki
41
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Diğer
teşekkürler abicim sagolun ilgileriniz ve yardımarınız için

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
3.000 tl çok güzel rakam. Bence ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bisiklet alın. Kullanım alanlarını, şeklinizi göz önünde bulundurun, buna en uygun donanımdaki bisikleti seçin derim ben. Mesela benim için vites seti o kadar da önemli değil, maşası iyi olsun gibi...