bana acilll geotech expert kadro kulakcığı lazım lütfennnn yardım

Scudo

sercan gündüz

Forum Bağımlısı
Tepki
50
Yok ya adam yollamamış acil bulama lazım bunu yoksa toplanmıyo bılıyosun
adamada ulasamıyorum kaldım böle

cem eroğlu

Aktif Üye
Tepki
24
@samsunlu.seco
ohoo söyle mail at o kadro kulakçığı çok bulunan bişey deil ondan fiyatı tuzlu ufacık parça 30-40 lira yalnız :boese157:

Tepki
18
Delta bisiklette vardır. Likya2teker'dede görmüştüm.Yalnız kadro alırken onu yollaması lazımdı ...

sercan gündüz

Forum Bağımlısı
Tepki
50
ulaştım dedım böle böle die ben sanayıde yaptırdım sende yapt ır felan dedı ya olmazsa geri yollıcam kadroyu ya bu ne böle

Komando_Turk

Daimi Üye
Tepki
94
Bu kadar saçma birşey olmaz.. Eğer sıfır aldıysanız veya 2. el kesinlikle kadro kulakçığının yanında verilmesi gerekiyor. Orjinal kulakçıkların fiyatı 30-40 Tl az buz birşey değil.. Kulakçığının verilmemesiaynı cep telefonu alıyorsunuzda bataryası verilmiyor gibi bir durum..

cem eroğlu

Aktif Üye
Tepki
24
@Komando_Turk

Aynen öyle bence geri yolla ptt yle zaten böyle işler yüzenden insan bisiklet toplamaktan soğur hevesin varsada kaçar işte :boese157: kargo kutusuna iyi bak sağına soluna arada bir yerden cıkabilir :)

sercan gündüz

Forum Bağımlısı
Tepki
50
yok bendede yoktu felan dıo cevap atsa o kadar şey yazdım cvp atmıyo bisiklet grupları baskanlarına şikayet ettım o halletcek inş..

sercan gündüz

Forum Bağımlısı
Tepki
50
arkadaşlar bu arada sakın ogulcan ünsal la alişveriş yapmayın bu cocuk 5 kişi dolandırdı bana ilanda yanlışıkla oldu dıe yazdırdı yemin etti göndercem die bende inandim tmm dedım ama cocuk kayıp şindi ankaraya tasınmıs mersin bisikleklet grup başkanına kadar dolandırıcılıgı olmus bu cocugun.
hiç kimse bu cocukla alısveriş yapmasın zaten bu çocuk yakında dolandırıcılıktan bi haberinida alırız ama olsun siz gine dikkat edin..

sercan gündüz

Forum Bağımlısı
Tepki
50
kadro kulakcıgı hala aranıyor bu kulakcıgı sanayıde felan yapmazlarmı ya cok ufak bi parca 30- 40 li ra bana cok pahalı gelıyor.

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
5-15 liraya vardır ama onlar experte olmayabilir

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
beni de dolandırdı arkadaşlar lütfen sakın öyle bi alış veriş gerçekleştrmeyın dikkatıne duyrulur.....