Bana 650 TL Geçmeyecek Bisiklet Önerirseniz sevinirim.

olkan

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar yolda boş boş gezerken sağımdan 4-5 tane bisikletli çocuk geçti ve küçükken bisiklete bindiğim anılarım akılma geldi burnumu kırdığım zamanlar vs hiç hoş anılar değil ama işte ;) her neyse bana 650 tl geçmeyecek güzel sağlam çoğu zaman asfaltta kullanacağım bir bisiklet önerirseniz sevinirim MTB tarzı istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler... iyi forumlar...

bu arada bütçem 650 tl değil ama geri kalan para ilede kask vs almayı düşünüyorum o yüzden 650 yazdım ama 700 e kadar yolu vardır.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
adanada dağ bisiklete gidip ibrahim ustadan baya bilgi alabilirsiniz, çok yardımcı oluyor :) sedona 711 veya borla başlangıç için iyi olacaktır :) veya salcano astro 241 sv

olkan

Üye
Tepki
0
@Batuhan Keleş

acaba ibrahim ustanın yeri neresi malumunuz hiç bir bilgim olmadığı için.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yeni adliyenin karşısında cam gözün yan tarafındaydı şimdi cam gözün yanında(sağ tarafında böyle matbacı filan var) içeri bir yol giriyor o yola girince hemen görürsünüz.(link) internet sitesi pek aktif değil ama iletişim bilgileri var telefon numaraları filan.

olkan

Üye
Tepki
0
@Batuhan Keleş

oraya gittim kartlarını aldım yeni açıldıklarını söyledi sadece kron bisikletler gelmişti sedona bisikleri 1 ay sonra geleceğini söylemişti. 2 hafta filan oluyor gideli. 1 ayın sonunda gidip daha detaylı bisikletin görerek hissederek seçmeyi planlıyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet dükkanı yeniliyorlardı ben şubatta gittiğimde, sedonalar nisanda geliyor piasaya, kronlarda iyi ama sedona daha iyi bence.