Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

baltalimanı-4.leventsubay lojmanları yolu(köpek istilası)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında muhiddin tarafından paylaşıldı.

1. muhiddin

muhiddin Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    dün akşam kagıthaneden uc arkadas kasımpaşa ve taksım tunelı kullanarak sahıl serıdınden baltalımanından 4.leventteki subay lojmanlarının oraya cıkalım dedık..daha önceden bu yolu çok kez kullandık.öncede köpekler 2-3 tane felandı fakat dün gece hepsi konsey yapmış sanırım en az 10 en fazla 15 tane köpek vardı.evvela 3-4 köpek yoldan gecen arabalara havlıyodu.dedik bunlar bu kadar felan..sonra ormanın ıcınden 10 a yakın köpek çıkmasın mı.bizde hemen ındık bısıkletten kasklarımızı felan cıkarttık fenerlerı söndurduk arka stopları sondurduk ki bizi uzaylı gıbı görmesınler..bısıkletlerı aldık elımıze ama bunlar etrafımızı cevreledıler..sonra bız bıraz durduk.sakınleşmelerını bekledık. uzerındekı tuylerı dokulmus bı kopek bı turlu sakınleşmedı.abilerden bır tanesi gerı donelım dedı.ama bı kere o yola gırmıstık. sonra gruptan emre abı yüksek sesle bagırmaya başladı.bende abı bagırma dahada cok hırcınlaşacaklar dedım.köpekler az daha sakınleştıkten sonra bındık bısıkletlere ama ne tırstım hepsi bir olup saldıracaklar diye.allaha çok sukur kı saldırmadılar..ve o yolu bundan sonra kullanmıyacak gıbıyım artık..:):)

2. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Geçmiş olsun Muhiddin :) ucuz atlatmışsınız ısırdığıyla kalsa neyse bir de aşı dönemi var bilmem kaç tane kuduz aşısı vuruluyorsun :) bu köpek kovucu sinyal veren bazı aletler var acaba işe yarıyor mu.

3. muhiddin

muhiddin Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    çok sağolun.ucuz atlattık valla.ve aynı yerden gecerken bı abımız kullanmıştı.bır kaç kopek ıcın ıse yaradıgını gordum.köpekler seslerını bıle cıkartmadı ama 10 dan fazla köpek ıcın işe yarar mı bılemıyorum:):):)