Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balkanlar Bİsİklet Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sebiarus tarafından paylaşıldı.

1. sebiarus

sebiarus Yeni Üye

Seviye:
    18-30 Eylül 2009 tarihleri arasında Bosna'nın başkenti Saraybosna'dan Dünya'nın başkenti İstanbul'a doğru pedallamak ve güzergah üzerinde ecdadımızın eserlerini ziyaret etmek üzere bir tur programlıyorum.

Güzergah hakkında coğrafyayı bilen ya da daha önce burada tur yapmış arkadaşların desteklerini bekliyorum..

Tura başlamam için tam 4 ayım var ve yaz ayını antremenlarla en iyi şekilde değerlendirip, tura hazırlanmaya çalışıyorum..

Değerli görüş ve desteklerinizi bekliyorum..

newlife ve Halil Atalay bunu beğendi.
  2. zeynepb

zeynepb Yeni Üye

Seviye:
    nerelerden geçmeyi planlıyorsunuz

3. sebiarus

sebiarus Yeni Üye

Seviye:
    henüz ayrıntılarına inmeye çalışıyorum ve abi her sabah antremana devam.. Genel hatları ile sanırım çok içerilere girmeden Bosna, Karadağ, Arnavutluk, Bulgaristan ve İstanbul şeklinde olmalı.. Daha önce hiç gitmediğim bir bölge, yollarını ve konaklama yerlerini vs. araştırıyorum. Bölgeyi bilen birilerinden bu nedenle destek bekliyorum..

teşekkürler

4. newlife

newlife Yeni Üye

Seviye:
    Umarım herşey gönlünüzce olur..dönüşte anılarınızı ,fotoğrafları paylaşırsanız bizde güzelliklerden istifade ederiz..yolunuz açık olsun...

sebiarus bunu beğendi.
  5. battlestar_galactica

battlestar_galactica Üye

Seviye:
    konu biraz eski ama , bende balkanlara bu yaz açılmayı planlıyorum :) Daha önceden gitmiş gelmiş arkadaşlar var mı dır acaba? yolları nasıl bosna nın ? dağlık mı ? yokuş çok mu :)) gibii büssürü soru var aklımda ....

6. cagatay-taha

cagatay-taha Üye

Seviye:
    kaptan tarıhını soylersen ıyı olur