balkan şampiyonası

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
bu yazımı federasyonun resmi sitesinde aynı başlıklada açtım:Tabi kalabalık olarak esas burada yazma gereği duydum ,çünkü buradan daha çok kişiye ulaşabilir,hatta orada okuyan varmı onuda bilmiyorum,yazılarıma pek cevap gelmiyor forumundan:Avrupa şampiyonasına katılmamak doğru bir karar ,tabi öğle bir karar alındıysa,Ancak balkan şampiyonasına gidememek diyorum ,çünkü benim fikrim bu ,eğer aksi olsaydı zaten resmi nedenli bir açıklama gelirdi,eğirdir yarışını uluslarası yapmaktansa ,balkanşampiyonası gitmek daha yararlı olacaktı,en azından yarışmacılar arasında performans yönünden denge olacak ve iyi bir yarış performansı olacaktı.Ancak Federasyonun resmi sitesinde aylardır tek bir yazı değişikliği bile yok,işler geçen yıldan bile kötü gibi duruyor buradan .bu yıl doğru olarak aslında 3 yarışla kapanacak,kütahya duahtlon saymıyoruz,akyaka bir,çeşme iki,kuşasadası üç ,alanya zaten federasyon yokken bile yapılıyordu,olmasada gene yapılır.peki bu üç yarış ve bir yıl nasıl değerlendiriyorsunuz,yanlış,eksik ne ,bu karaları kim alıyor,Teknik kurulun gerçekten kendi işini yapması için karar özgürlüğü veriliyorumu,yoksa onların adına birileri karar verip izma atmalarımı isteniyor,iyi birşeyler olsun istiyoruz ,olacağınada inandık bu sene ama daha olumlu hiçbir adım yok,ve şeffaflıkta.
saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: bandivan
Scudo