Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

balıkesirli varmı forumda

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında gurkankas tarafından paylaşıldı.

1. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    evet balıkesirde pedallayan arkadaşlar kendinizi bu konu altında tanıtırsanız hatta birde resim eklerseniz belki bir gün bir yerde karşılaşırız tanışmış oluruz ..

saygılar,iyi forumlar....

nikanam bunu beğendi.
  2. Mur4t

Mur4t Yeni Üye

Seviye:
    kardş ben balıkesirliim bi sn bi bn varız blk li hrlde:D

3. Reobig

Reobig Yeni Üye

Seviye:
    Bende buralardayım :D Adım Tahsin , hem balıkesirliyim hem balıkesir üniversiteliyim :D

Mur4t bunu beğendi.
  4. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    foruma hoşgeldin bi ara buluşalımda dolanalım tanışalım:)beni görürsün zaten dışarıda dolaşırken .amortisöründe herhangi bir yazı olmayan ve genelde isan gibi kullanmayan birini görürüsen onu durdurmaya çalış o kesin benimdir. :in:

5. Reobig

Reobig Yeni Üye

Seviye:
    zuahahha :D gözüm sokaklarda seni arıcak , inşallah bi kaza anında yerden kalkıp ta birbirimizi görmeyiz :D bende deliyimdir bisiklet üzerinde :D şaka bir yana umuyorum yakın zamanda birşeyler yaparız , ya balıkesirde bi mekan yokmu benim ki fazla çizildi boyatmam lazım :D

ayrıca benide şöyle tanıyabilirsin , üzerinde BIANCHI xc hot pro yazılı bir bisiklet , ayrıca sağ sol yapıp aralardan kıyılardan arabaların önüne geçmeye çalışan birisi görürsen oda benim :D

Bu arada sanırım şuan 3 kişiyiz , her birimizin bisikletide Bianchi , ne tesadüf :D

6. Mur4t

Mur4t Yeni Üye

Seviye:
    :D falla yaw bep bianchi benimki thomisus buna benzio ama bi alt modeli [​IMG]bende disk fren fln yoq nerdeee:D harbi bi gün buluşursak ii olur biz kankamla beraber balıkesiri turlayıp duruos (sadece merkes:D) deirmen boazı fln ama cnm sıkılıo tanışam da grup olalum grup:D

7. Reobig

Reobig Yeni Üye

Seviye:
    Bu arada ben abiniz mi oluyorum :D , bisikletin güzel modern bişeye benzio benimkinde öyle amortisör filan yok çok serttir :D

8. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    arkadaşlar yarın yani 27 ağustos saat 20.00 gibi eski otobüs terminalinde olacam bisiklet sürmek için isteyen olursa saat 22.00 a kadar oradaki havuzun önüne gelsin.siz beni görürsünüz orada.

9. Reobig

Reobig Yeni Üye

Seviye:
    imkan olsada gelsek ama ben balıkesirde değilim şu sıralar , eylül 15 gibi gelicem kısmetse , :rolleyes: bidaha ki sefere umarım..

10. McQueen

McQueen Üye

Seviye:
    Bende balıkesirliyim...52 evlerde oturuyorum.. ben hafta içi çalışıyorum..Hafta sonu[pazar] bir tur düzenlersek gelebilriim...Bisikletim çok sağlam deil ama eğlence olr...Ne dersiniz..2 eylül pazar günü balıkesir içi fln yada yakın yerelere tur düzenleyelim....

11. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    olur o zaman nerede ve ne zaman buluşacaz ben 15 eylüle kadar her dakika geziye hazırım...

12. McQueen

McQueen Üye

Seviye:
    Ben sadece pazar günleri gelebilriim...BU pazar istersen takılırız bisikeltim iyi deil yalnız...Bianchi focus...Ama yorulmadan istediğimiz her yere giderim....

13. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    focus yani çift amortisörlü :D arkadaşımdada var :D o zaman adnan menderes tepesine çıkıp orada tam çift amortisörlü bisikletlere göre bir iniş yolu var orada takılırız zaten bi kere çıkıp ine biliriz biraz zor oluyo orası oradan çarşıyı dağıtırız.

McQueen bunu beğendi.
  14. McQueen

McQueen Üye

Seviye:
    Mur4t benim kankam geçen pazar değirmen boğazı ve adnen medneres tepesine çıktık....Balıkesirin iki ucunu dolaştık...Anca o kadar gidebiliyoruz..Balıkesir içi farketmez nereye istersen gideriz :D

gurkankas bunu beğendi.
  15. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    bide mur4t tan ses çıksa ne güzel büssürü kişi oluruz !!

16. McQueen

McQueen Üye

Seviye:
    La Mur4t le biz karşılıklı oturuoz...Ondan ses çıkar biz kararlaştıram...Her akşam parkurda 10km sürüoruz...

17. vagus

vagus Üye

Seviye:
    dostlar selam

bizim de balıkesirde ufak bir grubumuz var(5-6 kişi),

geçen hafta izmire iki günde gittik soma aliağa üstünden,

vakit buldukça yahkın ilçekere-kepsut,susrulu,savaştepe,balya- aheste ahsete pedal basarız

yaş ortalamamız az yüksek sayılır

yaptığınız oganizasiyonları burdan duyurursanız katlmak isterim kendi namıma,

18. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    bende gelmek isterdim gezinize ama haberim yoktu olsun birdahaki sefere inşallah gideriz birlikte .bu arada yaş ortlamamız yüksek demişsiniz ukelalık olmasında pedallamanın yaşı olmaz diyim ben .yapacağımız organizasyonları burada duyururuz .ilginiz için saolun...

2 Eylül günü saat 14.00 da terminalin önünde buluşup Değirmen boğazında bir picnic yapalım diorum eğer katılmak isteyen olursa terminalin önündeki havuza gelebilir

not:yanınızda yiyeceklerinizi getirin ama herkes aynı şeyi getirmesin yiyecek türü fazla olsun :D

19. Mur4t

Mur4t Yeni Üye

Seviye:
    tmm pazar olur murat (adaşım mcqueen) o çalışıo pazarları tatil sadece pide akşamları 21:00 de parkurda oluruz genellikle gelebilecek haber versin yada msn den konuşam ben murata söleem o banlandı malum:D ama olur geçen pazar gittik deirmen boazına ama malzeme yoqtu bida bisiklet sokmuolar kilitler gelirse sevinirim:D:D bisikletleri kaptırıp otostop la gitmek istemem:D

20. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    pazar günü saat kaçta buluşacaz bide deneriz bida sokmayı belki alırlar bisikletleri :D bide şehir içi otobüs terminalindeki havuzumsu şeyin orada toplanalım olurmu?