Balıkesir'den Biga'ya köfte yemeye gidiyorum ve dönüş bisikletle

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Merhabalar Balıkesir'de ikamet ediyorum. Önemli bir aksilik olmaz ise otobüs aracılığı ile 21 Eylül 2012 Cuma 14:30 civarı Çanakkale'ye bağlı Biga ilçesinde olacağım.Bir gece kalıp ertesi sabah (22 Eylül 2012 Cumartesi) erkenden Gönen üzerinden (Çanakkale -Bursa yolu üzerinde doğru yerden dönebilirsem :) ) Balıkesir'e geri dönmeyi planlıyorum.Amacım Biga'dan sabah 07:00 civarı çıkıp 18 km./saat ortalama ile yaklaşık 150 km.lik turu tamamlamak.Yoldaki genel eğim ve asfalt yüzeyi, güvenlik şeridinin mevcudiyeti hakkında bilgim yok.İnşallah güzel bir tur olur. Tanışmak isteyen arkadaşlar olursa memnun olurum.

Scudo

Gündoğarken

Daimi Üye
Tepki
213
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Çanakkale bursa asfaltı yeni asfalt bakımı yapıldı.en son 1 ay önce gitmiştim tek şerit kapalıydı.gidiş gelişti ancak ben bisikletimi orada 7-8 km kadar sürdüm yolun kenarında şeridin dışında emniyet şeridi olarak yaklaşık 3 metrelik alan var orada sürdüm.sürdüğüm bölge gönen denizkent köyü civarıydı.eğim yok denecek kadar azdı

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.073
Bisiklet
Corratec
Şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum.Kazasız belasız sağ salim dönüşünüz olsun.Çan üzerinden dönmeyi seçmediğiniz çok daha iyi olmuş çünkü Yenice ve Balya aralığında eğim çok var % 8 - % 12.Havada malum bu iki gün biraz bozuk.Gönenle Balıkesir arası geçeceğiniz çok fazla büyüklü küçüklü köy var.Yarınki meteo ya göre yaklaşık Gönenden geçtiğiniz sürelerde yağış ihtimali yüksek, rüzgar 16-18 km-h seviyelerinde sakin.Gönenden Balıkesir e doğru ise yağış yok gibi hava yarı açık, rüzgar 17-22 km/h.

Allah yolunu açık etsin ...

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Bölünmüş yolun bir tarafında hala yenileme çalışmaları devam ediyor ve trafiğe kapalı.Yenilenmiş olan kısımda ise geçici olarak birer gidiş ve geliş var.Ben trafiği tercih ederek yenilenmiş olan kısmın bisiklet için yeterli olan güvenlik şeridini kullandım.