Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balikesir

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında vagus tarafından paylaşıldı.

1. vagus

vagus Üye

Seviye:
    hafta sonları bizim ile yakın köylere pedal basmak isteyen arkadaşlar bana lütfen mesaj atsın. Bu pazar 4 arkadaş Balıkesir-şamlı yaklaşık 50 km lik bir yol gidiceğiz tüm arkadaşlar davetlidir.
    saygılarımla

2. a-simetri

a-simetri Kıdemli Üye

Seviye:
    merhabalar afsin. canakkale'ye kadar bize eslik ettigin gibi ben de sana balikesir'de pedallayarak eslik etmek isterdim. ama maalesef... umarim bir gun o tarafa gelirim de gorusuruz. geziniz nasildi? katilim kac kisi idi? gorusmek dilegiyle.

3. vagus

vagus Üye

Seviye:
    canim Çağrı, geziyi arkadaşlar gitti bendeniz hastande hasta refakatçisi olarak kalmak zorunda kaldım. buralara gelmen beni çok mutlu eder.

saygılarımla

afşin aşeri
    balıkesir

4. a-simetri

a-simetri Kıdemli Üye

Seviye:
    insallah gitmeyi gezmeyi ben de cok isterim ama en azindan yakin zaman icin olasi degil. yine de ilerleyen zamanlarda gorusuruz elbette.

hatsa olan kisi yakinin sanirim. gecmis olsun acil sifalar dilerim ona da. neyse sen de bi sonraki sefere katilirsin balikesir'li arkadaslara.

bu arada benzinlik kenarinda yedigimiz yemegin tadi da hala aklimda. basit ama o yorgunlukla lezzetli bi yemekti. gorusmek dilegiyle. saglicakla.