Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Balıkesir Üniversitesi

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında tufanbal tarafından paylaşıldı.

1. tufanbal

tufanbal Üye

Seviye:
    Balıkesir üni. okuyan öğrenci arkadaşlar... Bir grup kuralım beraber turlara çıkalım, tanışalım...

Ceyhun Oğuz bunu beğendi.
  2. tufanbal

tufanbal Üye

Seviye:
    Balıkesir üniversitesinde tek olmak, ilginç değil mi? Türkiyenin batı üni. birinde umarım yanılıyorumdur ve forumda tek olduğumu bir gün anlarım :(

3. rok54

rok54 Yeni Üye

balıkesir makine müh. deyim
    bisikletim yok ama almayı düşünüyorum önerin ne olur 350 ytl ye kadar

4. tufanbal

tufanbal Üye

Seviye:
    Valla arkadaşım ne kadar memnun oldum anlatamam, öncelikle kullanım amacını belirlemek lazım ondan sonra bütçeyide ona göre belirlemek lazım bence, ben de TREK 3700 var üstünde fabrika çıkışında monte ettikleri donanımı kullanıyorum ve çok memnunum kadro olarakta daha ileri bir donanım kullanmak istersen çok uygun bir bisiklet, ben 2007 model ini aldım ramazan ayında %20 indirim vardı. Birkaç bisikletçide gördüm kampanya devam ediyordu 260€ falandı sanırım aldığımda. GEOTECH SHERPA DAĞ BİSİKLET'inde de şuan indirim var 385ytl deltabisiklet de kadro olarak TREK 3700 e benziyor donanım hakkında çok geniş bir bilgi vermemişler ama GEOTECH'in kendi sitesinde eminim vardır... Yardımcı olabildiysem ne mutlu... Bu arada kaçıncı sınıfsın

5. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    aramıza hoşgeldin.350 ytl bütçeyle alabileceğin en güzel bisiklet sedona borladır.kullanan arkadaşlar şimdiye kadar hiç şikayet etmedi bisikletten.

6. rok54

rok54 Yeni Üye

1. sınıfım yeni geldim yani :) Boş vakitlerimi geçirmek ve spor amaçlı kullanıcam çok beklentim yok ama almışken büteçem uygun iyi bisiklet olsun diyorum

Sedona Borla ile Kron xc500 arasında kaldım ama hangisini bilemiyorum

7. tufanbal

tufanbal Üye

Seviye:
    sedona nın üzerinde ki donanımlar güzel ayırdığın bütçe için ama kadrosu pek hoşuma gitmedi, kron un kadrosu güzel üzerinde ki donanımlarda güzel, yada kadrosu trek 3700 e benzediği için güzel geldi bana bilmiyorum :):) bende 3700 varda :D

8. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    ikisininde arasında fazla fark yok hangisi gözünüze hoş geliyorsa onu alın o zaman .

sedona borlanın yeni kadro rengini görmedin galiba :D

9. kuzey68

kuzey68 Üye

Seviye:
    Btioyo mezunuyum:) Bodrumdayım. Hadi bakalım kurun bir grub. Üniversite yıllarında Balıkesirin neredeyse her yerini bisikletle dolaştım. Bisiklet için çok uygun bir şehirdir. Benim yıllarımda daha çok eski bisikletler vardı. Şimdi teknolojiden orası da nasibini almıştır.

10. tufanbal

tufanbal Üye

Seviye:
    Myo Bilgisayar Tekn. ve Prog. mezunuyum. Mezun olduğum için okulda bir grup kuramayızda, Balıkesir gençleri olarak kurabiliriz... Okulda da arkadaşlar yardımcı olurlarsa okulda da kurulabilir, her sene okul başında okulun duyuru panolarına idareden izin alıp asılabilir...

11. Mrİnn

Mrİnn Yeni Üye

Seviye:
    Vizeler sonunda Sedona Borla almayı düşünüyorum 3 arkadaşımla birlikte aranıza katılabiliriz

12. Mrİnn

Mrİnn Yeni Üye

Seviye:
    Ve bugün bombayı patlattım arkadaşlar Scott aldım.Sedona Borladan vazgeçtim yuppi:)

13. Ahmet Gürkan

Ahmet Gürkan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bir Balıkesir MYO mezunu olarak aranıza fiilen katılamasam da ruhen yanınızdayım arkadaşlar, yalnız değilsiniz :) Keşke Balıkesir'de kaldığım yıllarda sizin gibi bisiklet edinme imkanım olsaydı, o kadar çok gezilebilecek yer var ki... Hep hayal etmişimdir haftasonu birkaç arkadaş pedallayıp Edremit-Ayvalık yapmayı, güneşi şeytan sofrasında batırıp cunda'da kamp kurmayı, sabahın ilk ışıklarıyla da Balıkesir'e dönmeyi... Ah ah depreştim bak yine...

14. tufanbal

tufanbal Üye

Seviye:
    evetttt arkadaşlar , görüyorum ki yalnız değiliz ve değilsiniz keşke daha önce buralarda tanışıp kaynaşıp hayallerimizi gerçekleştirseydik ama geç kalmış sayılmayız. Ben hala balıkesirde ikametgah etmekteyim ve burada çalışmaktayım, baü bir kaç arkadaşla okul etkinlik grubu kurma konusunda girişimlerimiz var ama üni. de okuyupta burada bisikleti olan yok :) bir tezatlık var Mrİnn arkadaşımız şuan bu tezatlığı yıkmış durumda umarım kendisiylede en kısa sürede tanışabiliriz.

15. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    bir görüşmek tanışmak lazım.balıkesirin 2. scottıda geldi :D

16. tufanbal

tufanbal Üye

Seviye:
    Ben de sabırsızlanıyorum, yavaş yavaş şehirde MTB ciler kıpırdanmaya başladı. Çok güzel olacak çokkkk....

17. tufanbal

tufanbal Üye

Seviye:
    28-29-30 Mayısta Madra dağına tırmanmayı düşünüyoruz arkadaşlar gelmek isteyenler varsa balıkesir üni. veya balıkesirden bana özel mesaj atsın...

18. bicylerace

bicylerace Kıdemli Üye

Seviye:
    Asfalt olsaydı mutlaka gelirdim ,yol bisikleti için en uygun yol Ayvalık'tır.Balıkesir üniversitesinden arkadaşlar Ayvalığa da uğrayın her türlü yol var burada. Bana Ayvalık Oto sanayisi Polat Oto cam(tek camcı) dan Apo'dan ulaşabilirsiniz.Gökhan.

19. Mrİnn

Mrİnn Yeni Üye

Seviye:
    Kusura bakmayın projem oldugundan dolayı aranızdan biraz kopmak zorunda kaldım.Yarın bisikletimi Bursadan getiriyorum.Samimi arkadaşım olan Çetin(kendisi sınıf arkadaşım olur)de sedona 761 var.Hafta sonu tanışmak isterseniz akşam üstü Atatürk Parkının orada buluşabiliriz.Nasıl sizce?

20. tufanbal

tufanbal Üye

Seviye:
    Sanırım ikinizde de bisiklet var çok güzel git gide kalabalıklaşıyoruz artık turlarımız daha zevkli ve güzel olacak. Ne diyim çok heycanlandım valla :) puahah