Balikesir içi Küçük Gezi

Scudo

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Selamlar Mert kardeşim geziniz güzel olmuş ayaklarınıza sağlık.Ama sizlere bir öneride bulunmak istiyorum.En ucuzundanda olsa lütfen birer kask edinin:çok gençsiniz bizler için gelecek vaad eden kardeşlerimsiniz .Kask hayat kurtarır.Fotolar ve paylaşım için teşekkürler .Yeni gezi ve paylaşımlarınızı ( Kasklı )bekliyoruz :in:

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Güzel bir gezi olmuş, paylaşım için teşekkürler.
Bu güzel geziden biraz daha fotoğraf beklemek hakkımızdır sanırım...

Ahmet Gürkan

Daimi Üye
Tepki
328
Bisiklet
Sedona
Ah be, iki yılımız geçti o yollarda... Kampüs yollarında körüklü MAN'ların tozunu dumanını yutmaktan bi hal olduyduk... Balıkesir Üniversitesi tabelasını görünce duygulandım be...

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
@kizak

Arkadaşlar güzel bir aktivite olmuş fakat sayın kızak abimizinde anlattığı gibi lütfen kask takalım Kaza Anında Sizi Korur ;)

herbil

Daimi Üye
Tepki
368
@Ahmet Gürkan

Aynen bende, kelle koltukta kampüs minibüs yolculukları, körüğü kopan, tekerleri fırlayan belediye otobüslerinde can pazarları felan...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mert aygün

Zamanında kask bende çok aramış ve 1 tane bulmuştum.Onunda önü arkası belli değildi, rengini beğenmediğim için almamıştım.İyiki de almamışım.O kask süs olmaktan başka bir işe yaramazdı.Daha sonra internet aracılığı ile iyi bir kask aldım.Biraz araştırıp internetten almanızı tavsiye ederim.Kask konusunu ihmal etmeyin.

@mert aygün

Bu resmi koymasaydınız keşke.

Nasıl bir rezillik bu.Aynı zamanda müthiş bir felaket potansiyelini de barındırıyor.Bu şehirde Kent Ormanı, Mezarlık ve Asri Mezarlık olmasa nasıl olurdu düşünmek bile istemiyorum.Mezarlıklar olmasa şehirler beton yığınına dönecek.Bu beton yığınlarının çok büyük bir kısmı estetikten ve mühendislik hizmeti almaktan çok uzak yapılar.

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Mert ve Melih, bu güzel geziyi bizlerle paylaştığınız ve o güzel şehrinizi bize tanıttığınız için çok teşekkür ederim. Zira Balıkesir'i bilmiyorum, artık sizler gezdirirsiniz turlarınızda. :) Tesisatlarınız da iyi görünüyor, güle güle kullanın. :) Sizlerden bir ricada bulunabilir miyim; gezilerinizde mümkün olduğunca hızlı trafiğin olmadığı daha sakin doğaya yakın yerleri tercih edebilir misiniz? Pedalınız güçlü olsun. :in:

eminozk

Daimi Üye
Tepki
380
güzel bir gezi , bende eldivenleri ihmal etmemenizi tavsiye ederim . hoşçakal.

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Sevgili mert kardeşim akıl vermek değil maksadım.,Elinizin altında inetrnet var.Kask almak için çok alternatifiniz var Kargo siparişle 2 günde kapınıza kadar getiriyor.