Balıkçıl, ördeği böyle yuttu !

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Balıkçıl gözüne kestirdiği yavru ördeği tek hamlede yuttu, yavrusunu kaptırmamak için uğraşan anne ördeğin çetin mücadelesi iç sızlattı...

(link)

Scudo

EXIT26

Üye
Tepki
31
madem balık çılsın ördekten ne istiyosun yazık ya yavru ördeğe:(

halp

Forum Demirbaşı
Tepki
201
Nasil Da Kizdim Şİmdİ O BalikÇila Denge BozulmuŞ Demektİr ArkadaŞlar Ne İle BeslendİĞİnİ ŞaŞirmiŞ...!

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@halp

siz birde düzgün yazmayı öğrenseniz,sonra kızsanız balıkçıla.Hem doğada bilmediğimiz daha neler oluyor 1 günün içinde.

• Beğen
Tepkiler: dodo

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Şunu anlayabilmiş değilim. Neden bir kuş, ördek yavrusunu yiyince vahşice oluyor? O ördek de kim bilir kaç tane yavru balık yedi. Siz, hiç o yavru balıklara üzüldünüz mü? Bu doğanın dengesidir. Üzülüp, ağlanacak bir durum değildir.

testerella

Üye
Tepki
67
@EXIT26

Ona "bakçıl" adını insanlar koydu. Aslında en çok kurbağa yer, o zaman "kurbağacıl" demek daha doğru olurdu belki de... :) Ne yiyeceğine biz karar veremeyiz, ayrıca ördek yavrusu insana sevimli gelebilir ama etobur bir kuşa "yemek" olarak görünebilir, bu "doğal"...

• Beğen
Tepkiler: EXIT26

halp

Forum Demirbaşı
Tepki
201
@MTB-BiKE

YAZININ NE OLDUĞU ÖNEMLİ DEĞİL, SENİN BUNDAN NE ANLADIĞIN? BANA YAZMAYI ÖĞRETECEK EN SON KİŞİDE SEN OLMALISIN SANIRIM YAZDIKLARIMI OKUYAMIYOSAN O SENİN SORUNUN İYİ FORUMLAR

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
@halp

forumda büyük harfle yazılmaz...bunu öğreneceğin kişi de ben oluyorum sanırım:27:

arkadaşa sonsuz kez katılıyorum bu arada,büyüklü küçüklü yazmak marifet değil

halp

Forum Demirbaşı
Tepki
201
@dodo

teşekkür ederim bruderim aydınlattığın için birincisi büyük harfle yazılmayacağını bilmiyordum ok bunun için teşekkürler ama büyüklü küçüklü ben yazmadım normal yazımı yazdım gönderdim ve öyle oldu bunu ben yapmadım ki marifet olsun pc nin marifeti alakana hayran kaldım doğrusu..dodocum.:27:

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Forumda büyük harf ile yazınca yazılar büyüklü küçüklü olarak kendiliğinden değişir. Saygılar.