Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bakış açım değişti...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Yokuscu tarafından paylaşıldı.

1. Yokuscu

Yokuscu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Saat gecenin 2'si şuan ve ben vizelere calıstıktan sonra biraz nette dolaşayım dedim. Şu aralar Whistle bir bisiklet almayıda planlıyordum. Ben uzun yol yapanların genelinde iyi bisikletler var sanırdım. Taki birini gorene kadar. Ismail beydi yanlış hatırlamıyorsam. Tek başına 8000 km yol yapmıs. Resimlerlede bize görsel şölende bulunmuş. Kendisine burdan bir teşekkür ediyorum. Bukadar yol yapan birisinin bisikletine bakmak istedim. Hi-ten bir kadro vardı. Ve belki şehir içinde pek rastlamayacagımız türden bir bisikletti. hi-ten kadro öndeki maşa çelik. Lastiklerde sıyrılmıs artık. Boyle bir insan ( 62 yaşında) bu bisikletle boyle yolları aşabiliyorsa diyecek tek bir lafım yok :) Ama şunu anladım. İş bisiklette bitmiyor...:rolleyes: :in: Bu yeni bisiklet cılgınlıgına bir son vermek gerek :)

Saygılarımla...

Cycleone, caner ünsal ve herbil bunu beğendi.
  2. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Tabi ki bisiklette bitmiyor,bu işe gönül vermiş olmak ve dönebilen 2 tekerin olması yeterli sanırım. Yeterki içimizdeki o çocuksu heyecan bitmesin..

Yokuscu bunu beğendi.
  3. umutkahraman

umutkahraman Onursal Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    bisiklet sürmeyi sevene 2 teker yeter elbette ama bana yetmez.benim bisikletimde benim için iyi olmalı.

Yokuscu bunu beğendi.
  4. Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:
    Fotoğraflarına ulaşabileceğimiz bir bağlantı rica edebilir miyim?

Yokuscu ve Onur Kahraman bunu beğendi.
  5. Yokuscu

Yokuscu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Tabiki en kısa sürede linki paylaşacagım.Malum vizeler:) Yorumlarınız için teşekkürler...

6. tolgayalcin

tolgayalcin Forum Bağımlısı

Seviye:
    zaten kendinizi zorlamanıza gerek yok. bütçeniz dahilinde alabildiğiniz en iyi bisiklet sizin için en iyisidir..Birde bu hangi hobinize ne kadar zaman,ne kadar değer ve ne kadar bütçe ayırdığınızla ilgilidir. Mesela 500 tl ye bisiklet alıp seve seve binen birisi 10bin tl ye fotoğraf makinesi almış olabilir. Yada 10bin liraya bisiklet almış birisi 500 tl lik bir kompak makine benim işimi görür diyebilir. Neyin sizi daha çok mutlu edeceğinin bir sıralaması vardır ya da bankanızda para tutmayı seviyorsunuzdur. 500 tl ye bisiklet alıp 500 e de foto makinesi alıp öylede mutlu olabilirsiniz. tabi bu tavsiye edilmeyendir. Ömür kısa :)

saygılar.

Yokuscu ve Güvenç Terzierol bunu beğendi.