Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bakırköy sahil- avcılar sahil ilk bisiklet turu denemem

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Özgür Kılıç tarafından paylaşıldı.

1. Özgür Kılıç

Özgür Kılıç Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    dün akşamüstü bakırköy sahilden bisiklet kiralayıp sıfır kondisyon ile 15 yıldır ilk defa bisiklete biniyorum dandik bir bisiklet ile avcılar sahile kadar tur yaptım mesafe yaklaşık gidiş geliş 35-40 km gidiş 70 dakika geliş 70 dakika sürdü ama eve gelince popom başta olmak üzere her yerim ağrımaya başladı normalmidir acaba sizdede oluyormu popo ağrımaması için ne önerirsiniz :D tek olduğum için ve mola vermediğim için fotoğraf çekmedim kusura kalmayın.

2. Orçun TÜRK

Orçun TÜRK Yeni Üye

Seviye:
    15 yıl sonra ağrımasın mı.. geçer efenim geçer ;)

3. GokmenOzyurt

GokmenOzyurt Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    popo ağrısı sürekli bindiğinizde yok oluyor merak etmeyin yani alışma süreci var.
    ara verip tekrar binerseniz aynı sorun tekrar oluyor.

4. Özgür Kılıç

Özgür Kılıç Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    o zaman katlanıcaz ama çok harikaydı biraz otoyoldan biraz deniz kenarından güzel bi heyecan yaşadım yorulduğuma değdi

5. Mehmet Gonen

Mehmet Gonen Üye

Seviye:
    tebrikler devamı gelir insallah , o acı gecer popo alışır seleye , ama yinede dogru oturus sürüş pozisyonu hakkında yazılanları okuyun videoları izleyin uygulayın , 15 yıl aradan sonra gelen heves hobiye , hobi tutkuya tez zamanda ulaşır inşallah.

6. Kadir Ertekin

Kadir Ertekin Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kendinize en uygun seleyi seçmek önemli. Bence sele seçimi konusunda da başkalarına bakmayın, herkesin kıymetlisi kendine olduğu için hangi ölçüde selede rahat edeceğinize kendiniz karar vermelisiniz. Kendi bisikletinizde kendi seleniz olursa ağrı geçer diye düşünüyorum.