Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bakırköy,Bahçelievler ve ataköy civarında amatör olarak bisiklet kullanıyorum gruplar

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Umut Y. tarafından paylaşıldı.

1. Umut Y.

Umut Y. Aktif Üye

Bisiklet:
    Castello
    Seviye:
    Arkadaşlar ben de son 15-20 gündür bisiklet kullanmaya başladım bisikletim yazlıktaydı ve 20 yıllıktı inanın hala çok iyi çalışıyor tabi fren sorunu yaşıyorum.Bisikletimi getirme amacım kilo vermekti ve gerçekten çok işe yaradı 112 kilodan 104 kiloya düştüm 1 ay bile olmadan.Benim güzargah akşamları Bahçelievler den başlıyorum bköy sinir hastanesi yanından züraatbaba ordan ataköy 9 kısım gidip geliyorum.Bisiklet kullanmak çok zevkli inanılmaz keyif alıyorum ama 2-3 kişi görünce hemen peşlerine takılasım geliyor işin aslı tek geziler biraz sıkıcı geçiyor lafın kısası şu hep beraber haftanın bir günü ve bir yer belirleyelim ve her hafta orda buluşalım.Mesela her perşembe akşamı saat 20 de atrium önünde buluşalım yada başka belirlediğimiz bir yerde.Bu sayede 7-8 kişi olursak o hafta 1-2 kişi gelmese bile yine kalabalık bir grup olup o şekilde dolaşırız...Felsefemiz eğlence,gezi ve spor için pedallıyoruz olcak,en ufak bir olayda birbirimizi tutup kollucaz...Ne dersiniz var mısınız???

2. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
  3. Umut Y.

Umut Y. Aktif Üye

Bisiklet:
    Castello
    Seviye:
    Teşekkür ederim ilginize