Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bahçeşehir- Esenkent 21 Ekim performans turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Bilal Demir tarafından paylaşıldı.

1. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Pazar sabahı (21 Ekm) saat 07:30'da (kargalar kahvaltı yapmadan :) Esenkent'ten performans turuna çıkıyoruz . Muhtemelen Balaban Köyü'ne gideceğiz. Orada çay ve yanında belki hafif atıştırmadan sonra dönüş. İki kişiyiz.

Yollar düzgün. Az molalı bir performans olacak. Muhtemelen saat 12:00 gibi döneriz. Hava şartları çok kötü olursa (fırtına filan gibi) iptal olabilir.

Haftasonu ben internet kullanamıyorum. Buluşma yerimiz Esenkent Pazartürk'ün oradaki OPET benzinlik. Gelmek isteyenleri memnuniyetle bekleriz. Hareket saati 07:30. İlgilenenlere mesajla tel no gönderebilirim.

2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bilal başarılar pek avrupa yakada performans bisikletçisi olmuyor anlaşılan aynı durum anadolu yaka içinde geçerli istanbulda hobisi bu olanlar çok az ...genede yılmadan devam etmek lazım 3-5 kişi ile ,,,hava durumuna baktım wundergrounda yağmur yok 20-35 km rüzgarın hızı var partnerli savunma olayı bu pazar 130 km lik bıçkıdere yapacağız sıkı rampalar var 10-19 eğim ilk 60 km de, ve ilk 60 km de durma yapmıyoruz bu etapta çok çalıştık ama 3 kişi bazen 4 oldu .ama genelde hep 3 idik .ne yapalım başa gelen çekilir deyip yola devam edeceğiz..

3. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Kudret Abi, yorumun için çok teşekkür ederim. Yazdıklarınızı takip ediyorum ve sizi takdir ediyorum. Performans işinin keyfini aldıktan sonra bağımlı oluyor insan, bilirsin :) Tabi ben sizinle boy ölçüşemem o ayrı... İş temposundan dolayı ve aileyi de ihmal etmemek için küçük ölçekte birşeyler yapmaya çalışıyoruz.
    Partnerli savunma tavsiyenden dolayı da ayrıca teşekkür ederim, çok etkili olur.

Bol pedallı günler :) Allah kaza vermesin.

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  4. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bilal dostum....
    boy ölçme meselesinden öte herkez benim yaptığımı yapabilir ama herkez..bu iş birazda cepten paranın çıkmasına bağlı evet iyi orta karar bir bisiklet gerekli istanbul yollarına uygun bisiklet bence cyclo cross road bike..bunun nedenleri var her yer asfalt değil stabilize bazen sert düz toprak yollara girdiğimiz oluyor evet avrupa yakada asfalt yolların dışında stabilize etaplar var sele üstünde kendini kısıtlamak istemeyenin bisikleti bence sayko kros..mtb sadece dağda işe yaramakta 70 lerde altımda pejo yarış var idi çok ağır idi...28 ile 26 arasındaki fark uzun yolda kendini gösterir 26 da sıkı olan dostlar var tabi 28 ile boy ölçüşebilir ama işin rajonu uzun yollarda sayko kros yol bisikleti şimdi artık istanbulun tüm yollarını devirdim sayılır yalnız avrupa yakada bir karaburun kaldı tekirdağa gittim eceabata gittim kartepelere gittim izmite gittim iznik e gittim evet sayko kros bike diyorum yalnız teker olayına gelince maxxis over driver 1.32 olacak stabilizede çok iyi bu teker küçük dişler ve üzerinde su kanalları var..asfaltta silik kadar iyi olmasada sonuçta seni kısıtlamıyor bu teker...evet bu koca istanbulda cyclo cross ekip yaratmak derdindeyimde ama bu konuya fazla insan takılmıyor...

Bilal Demir bunu beğendi.