Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bahçelievlerden Merhaba Arkadaşlar

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mertt01 tarafından paylaşıldı.

1. mertt01

mertt01 Yeni Üye

Adı:
    Mert
    Seviye:
    En az bisiklet işinde forumdaki kadar yeniyim :) İstanbul Bahçelievler'den aranıza katılma hevesindeyim. Başlarda dağ bisikleti istiyordum araştırmalarım ve bilgi edinmeler sonucu bana uyacak bisikletin şehir bisikleti olduğunda karar kıldım iki bisiklet arasında kararsız kalmıştım ki satıcının araya girip bir bisiklet daha önermesi sonucu kafam allak bullak oldu sizlerden ricam bana yardımcı olmanız. Almışken iyisi olsun mantığıyla V fren istememekteydim hidrolik olsun diyordum lakin satıcının hidrolik hakkındaki söylemleri göz ardı edilebilecek şekilde değildi kabloları kopuyor bakımı zor masraflı demesi üzerine biraz tedirgin yaklaştım işin özü aslında şuan ne olursa olsun V olsun bir pabuç takar devam ederim düşüncesindeyim onunda ayarı kaçtığı zaman janta tellere zarar verebileceği söylendi yanlış doğru bilgi kirliliği de olabilir bana söyleneni yazıyorum benim aklımdaki şehir bisikletlerini size paylaşayım sizinde önerilerinize açığım aklım bir kere karıştı işin şakası sizin önerilerinize büyük ihtiyaç duyuyorum 1. Bianchi Touring 727 2. Sedona 300 (satıcının önerdiği orbisplus uptown(yere göye sığdıramadı))

2. NewStyle

NewStyle Evli Bisikletli Çocuklu

Adı:
    Tuncay
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Sedona 410 bir araştırın isterseniz forumda konusu vardı

baykuş97 bunu beğendi.
  3. mertt01

mertt01 Yeni Üye

Adı:
    Mert
    Seviye:
    Bakacağım teşekkürler

4. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    5 senedir 15.000 km civarnda hidrolik disk kullanıcısıyım. 1 kere bile kablom kopmadı. 5 senedir ilk defa yağ değişimi yapıldı.(50 lira) 5 defa balatalar değişti. (senede 1 defa) totalde 150 lira.(5 senede) yani masraflı değil. Bu zamana kadar da rotor ortalaması ve biten malzemelerini değiştirmek haricinde hiçbir bakım istemedi sıkıntı çıkarmadı. Orbisi size öven hidroliği bu kadar kötüleyen bisikletçi kimse ondan uzak durun hocam. Şuan için İstanbul da değilim. Bende belediyenin orda oturuyorum. Geldiğimde bisiklet almış olursanız beraber pedallarız. Almamış olursanız da gider size güzel adam akıllı bir bisiklet alırız.

5. mertt01

mertt01 Yeni Üye

Adı:
    Mert
    Seviye:
    İnanın çok iyi olur bayramdan sonraya bıraktım o zamana kadar da bilgi edinme devam edeceğim geldiğinizde görüşmek bilgi edinmek sonrasında da "pedallamak" isterim :)

M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.