Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bahçelievlerden ben Hüseyin aranıza yeni katıldım :)

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Hüseyin Camcı tarafından paylaşıldı.

1. Hüseyin Camcı

Hüseyin Camcı Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba ben Hüseyin İstanbul/Bahçelievlerde konaklıyorum 15 yaşındayım Cenix marka bisiklete sahibim 2 yıldır kullanıyorum tabi daha acemiyim gözüme güzel gözüktü bende aldırttım bizimkilere :) lakin keşke almasaymışım çok pişmanım artık bu bisiklette beni kesmiyor çok sorunlu demir torbası daha dogrusu bisiklet denemez bildigin hurda yıgını çok agır berbat bişey beni bisikletten soguttu bende bir arkadaşıma 200 liraya satmaya karar verdim şimdi 500 lira bütçem var güzel bir bisiklet alıp bir an önce aranıza katılmak istiyorum
    Forumda gördüğüm 2 abimin bisikleti çok aklıma yattı fakat 500 liraya bu bisikletlerden alabilirmiyim bilmiyorum bitanesi bu
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=118507 sedona 321 diğeride
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=118150 kron xc 150

Bu 2 bisikletten birini almak istiyorum 500 liraya bu 2 sinden veya buna benzer birşey alabilirmiyim ? çok teşekkür ederim.

2. Hüseyin Camcı

Hüseyin Camcı Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Kimsenin fikri yokmu ?

3. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hüseyin aramıza hoşgeldin, 2 bisiklet birbirinden çok farklı. Kron xc150 giriş/başlangıç seviyes bir dağ bisikleti. Sedona 321 ise Şehir/Tur bisikleti klasmanında. Teker çapları, kadro açıları, ergonomileri gibi birçok farklılıkları var. Eğer ki bu 2 bisiklet tipinin ayrımını bilmiyorsan forumu bir araştır, ona göre amacına uygun bir seçim yap derim. Yani Tur bisikleti mi yoksa Dağ bisikleti mi istiyorsun buna karar ver. Bunun haricinde bütçene baktığımızda Kron Xc150 modelini o bütçeyle alabilirsin fakat Sedona 321'in fiyatı sanırım 900-1000 TL aralığında.

4. İlker Yalçın

İlker Yalçın Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    2 bisiklette çok farklı kardeşim..Sedona şehir bisikleti iken kron MTB'dir.önce nasıl bir bisiklet istediğine karar ver ona göre yardımcı olalım..

5. Hüseyin Camcı

Hüseyin Camcı Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    peki dağ bisikletinide yolda şehirde süremezmiyim zorlarmı beni kron xc 150 ? yoksa gruplara felan katılıp turlar yapabilirmiyim ? eger hayır bu bisiklet dağ bisikleti yolda süremessin gruplara katılamassın diyosanız sedona 321 gibi bir bisiklet alabilirmiyim şehir tur bisikleti yani 500 liraya ?

6. Ramazan Gürel

Ramazan Gürel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    500 liraya imkansız bu tarz bisikletler alamazsın hüseyim camcı kardeşim.

7. Hüseyin Camcı

Hüseyin Camcı Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Siz öyle diyorsunuz fakat Tamer Kamışlı abimiz 500 liraya kron xc150 alırsın diyor ? ve bende baktım internetten fiyatı 480 lira kron xc 150 niye alamayayım ?