Bahçelievler

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
@msd_57

saol abi.ya hız konusunda asla problemim olmaz istediğiniz hızı yaparım ;)

Scudo

mavigecit

Üye
Tepki
1
Merhaba BahÇelİevlerde Kİ ArkadaŞlara , Ben De Orta Tempo SÜrebİlİrİm Bİr SÜredİr Pedal Çevİremİyroum:) Ama Beraber Pedallemeye Varim,hafta İÇİn 5:30 Dan Sonra MÜsaİtİm Program Yapan ArkadaŞlar Olursa Katilirim

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
@mavigecit

Merhaba aramıza hoş geldiniz şimdilik düzenli olarak sadece cuma akşamları turlarımız oluyor başlıklardan rahatlıkla takip edebilirsin ki (link) başlığı budur :) ama her akşam için ayrıca başlık açıyoruz bunun haricinde özel mesaj yoluyla haberleşebiliriz.. aramıza hoş geldin

• Beğen
Tepkiler: msd_57

kaos725

Üye
Tepki
5
bende bahcelıevlerde oturuyorum ve yazın sıcak havalarda her aksam cıkmayı dusunuyorum

kaos725

Üye
Tepki
5
sıcak yaz aksamlarında bısıklet gezısı mukemmel oluyor eger varsa suren beraber gezebılırız

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@kaos725

Beyfendi o halde geleneksel sahil turumuza bekleriz

(link)

aragorntk

Üye
Tepki
4
ben de gungorende oturuyrm ama bahcelievlere yakin buralarda aksam turlamak isteyen arkadaslara katilabilirm...

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Detayli Bilgi Asagidaki linkte mevcuttur.

(link)

aragorntk

Üye
Tepki
4
ben aksamlari bahcelievler gungoren civarinda pedalliyorum.tabii haftanin hergunu degil. haftada 3 veya 4 gun.birlikte pedallamak isteyen olursa ben burdayim...

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
aragorntk slmlar turlarin cumay denk gelirse asagidaki geleneksellesen turalara bekleriz

(link)

aragorntk

Üye
Tepki
4
bu cuma gelmek istiyorum ama sizin kadar ii pedallayabilecegimi sanmiyorum.daha yeni basladim. merak ediyorum kac km yapiyorsunuz cuma aksami??

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@aragorntk

evin yerine gore degisyor ben ornegi 25 i buluyor ama bayrampasa ve eyup dolaylarindanda gelecek var ilgili linkten haberlesiriz

zaten bisiklet olayi hep kendini gelistirmeye yoneliktir.

bekleriz :)

• Beğen
Tepkiler: aragorntk

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
swattr slmlar turlarin cumay denk gelirse asagidaki geleneksellesen turalara bekleriz

(link)

• Beğen
Tepkiler: swat

s_bayar

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba.
Forumu tesadüfen nette buldum ve yeni üye oldum. Bakırköy incirli'de oturuyorum. Ctesi ve Pazar sabahları bisikletleçıkıyorum.Genelde en az 35-40 Km giderim. Bu mesafede genelde Bakırköy - Ortaköy oluyor. 2 Saatte gidip geliyorum. Sizlerle de tura çıkmayı isterim. Zira şu ana kadar hep tek başıma çıktım. 2.5 senedir İstanbul'dayım çünkü. Görüşmek dileğiyle...

makmuhak

Üye
Tepki
31
Merhaba arkadaşlar

Bir kaç haftadır süren bisiklet arayışım sonunda son buldu :D çocuklar gibi mutluyum. Sonunda kendime Sedona 751v modelini aldım. aslında 711 düşünüyordum ama neyse....

Şimdi sabırsızlıkla turlara çıkmayı toplu gezilere gitmeyi , bahçelievler civarındaki arkadaşlarla akşamları iş çıkışında turlamayı arzuluyorum.

Bahçelievler civarında (yaylaya yakınım) pedallayan arkadaşlara duyurulur. 1 kişi daha amatör bisiklet sporcusu oldu :D

barlas

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben de bu hafta sonu edindim bisikletimi sanırım ben de katılabilirim. Ama buradaki belki de bir çok bisiklete göre biraz daha amatör bir bisiklet aldım Salcano Nova diye bir bisiklet. Öyle ya da böyle artık bu bisikletle ben de turlara katılabilirim elimden geldiğince akşamları 18:00 den sonra... Bahçelievler de karşılaşmamız olasıdır demek oluyor bu :):)