Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bahçeköy, Sarıyer

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Kadir Ahmet Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Ahmet Yılmaz

Kadir Ahmet Yılmaz Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar Bahçeköy de oturup bisiklete binenlere sesleniyorum, buluşup tanışalım beraber pedallayalım. Ben imkan buldukça basıyorum pedalın gözüne ama tekbaşına sıkıcı oluyo. Buarada semtimizde trek mağazası açılmış geçenlerde görüp uğradım, gerçi trekten başkasını tanımayız diyorlar ama olsun insanın hoşuna gidiyor böyle bi mağaza görmek, ayrıca çayırbaşında bir bisiklet tamircisiyle tanıştım iyi bir arkadaşa benziyor sağ olsun yardımcı oldu bisikletin ufak bi sorunu vardı hallettik, kısacası bizim semtte herşey müsait Belgradı zaten saymıyorum başlıbaşına bir fenomen e sahil desen 5 dakka mesafede, bizim köpeklerde akıllı saldırmıyorlar bisikletçiye "abi saygımız sonsuz diyorlar" e daha ne duruyoruz. Belkide bir oluşum varda benim haberim yok, herneyse bekliyorum. Saygılar.

2. Kadir Ahmet Yılmaz

Kadir Ahmet Yılmaz Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Yokmu kimse?

3. sarıyerlibisikletçi

sarıyerlibisikletçi Forum Demirbaşı

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba Kadir abi epeydir foruma uğramıyodum bi uğrıyım dedim tesadüfen konunu gördüm hemen girdim.Bende Sarıyer Kocataş mahallesinde oturuyorum bilirsin belki.Büyükderenin yukarısında.bizde geçen arkadaşlarla mahallemizden başlayıp orman yolunu ( kullanarak Bahçeköye indik Mahallemizden bahçeköye inen bir yol bilirsiniz belki adını şuan hatırlamıyorum ama Kılıçpınar Lokantası diye geçiyo genelde o yoldan Bahçeköye indik aynı şekilde yine orman yolundan Hacıosmana çıktık ve Hacıosman bayırından aşağı indik sonra Tarabya'ya gittik ve arkadaşımın bisikletinin arıza vermesi sonucu geri dönmek zorunda kaldık ve Çayırbaşındaki bisikletçide yaptırıp tekrar evimize çıktık evden kapımın önünde 0'ladığım günlük km geldiğimde37 gösteriyodu.

Kadir Ahmet Yılmaz bunu beğendi.
  4. Kadir Ahmet Yılmaz

Kadir Ahmet Yılmaz Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Turunuzu gördüm Cengizhan, umarım birgün birlikte pedallarız sende o güne kadar kask almış olursun :in:

5. sarıyerlibisikletçi

sarıyerlibisikletçi Forum Demirbaşı

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ahmet abi merhaba.Kaskımızı aldık hazırlıklara başladık.Nisan ayının 21'i ya da 22'sinde yine bir tur yapmayı planlıyoruz.Seni de aramızda görmek ve bilgilerinden faydalanmak isteriz.:)

6. Kadir Ahmet Yılmaz

Kadir Ahmet Yılmaz Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Cengiz maalesef tura katılma şansım yok ben şu an datça dayım buralarda dağ bayır sürüyorum bisikleti, istanbula herhalde kasımda falan gelirim. Orda olsam kesin katılırdım düşündüğün için sağol. Bu arada furkan diye bi arkadaş bana mesaj atmıştı bizim bahçeköyde belki o katılır, göreleli diye geçiyo forumda.