Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BaĞlama Kursuna GİdeceĞİm!!!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında BİLGE tarafından paylaşıldı.

1. BİLGE

BİLGE Üye

Seviye:
    Merhaba:p .Ben okulda birkaç gün önce 4-5 tane abla ve ağabey görmüştüm.Hep beraber toplanmış bağlama çalıyorlardı. Onları dinlerken o kadar heyecanlandım ki anlatamam içimden ''ahhh keşke bende bağlama çalmayı bilseydim, ne güzel çalardım''diye geçirdim.Zaten öncedende saz çalmayı istiyordum ama annemgile söylememiştim.Ama şimdi eskisindende çok istiyorum bağlama kursuna gitmeyi.Bu konuyu annem ve babama açtım ''düşünürüz'' dediler.Annemin ve babamın çalıştığı işyerinde annemgilin bir arkadaşı var.Onlarında bir kızı varmış bağlama kursu açacakmış.Bunu annemden duyunca çok sevindim.Babamada sorduk ''gidebilirsin'' dedi.ama yakın zamanda annem ''bir aksilik olmuş açamayacakmış'' dedi üzüldüm annem ''üzülme bizde seni halk eğitimdeki bağlama kursuna yazdırırız'' dedi. Çok sevindim.Pazartesi günü okuldan geldiğimde adımı yazdıracağız bağlama kursuna...:D

2. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Sevdiğin bir uğraşa yönelebildiğin için bizler de senin adına çok sevindik.

3. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    hayatta bazı şeylere ilgi duymak ne güzel bişey,başarılar....

4. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    slm bilgecik ben 1 yıldır baglama çalıyorum 1 ay kursa gitdim özel ders aldım
    sonra baglamacıda bir kitap gördüm ve aldım artık o kitapla çalışıyorum
    kitapı aldıkdan sonra ilerledim ve kitabı elimden geldigince okuyorum
    yardımım dokunursa msn adresimi verim sana anlamadıgın şeyleri bana sora bilirsin
    msn:yavuzbisiklet@mynet.com

5. nazz

nazz Forum Demirbaşı

Seviye:
    bilgecim senin adına sevindim, müzikle uğraşmaya başladığın andan itibaren, artık vazgeçilmezin olur eminim..kısa zamanda konu ile ilgili gelişmeleri bekliyoruz senden;) sevgiler canım

6. gizer

gizer Forum Demirbaşı

Seviye:
    Belki de ilk etapta mandolin ile başlamak daha iyi olabilir. Ben de ilkokul 3. sınıfta mandolin, 4. sınıfta bağlama dersleri almıştım. Çok güzel bir uğraş. Umarım hayatın boyunca devam edersin.